امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139995
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «فیلیپ سیو»، از پزشکانی که معروف است، همواره شخصیت‌های مهم جهانی و ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «فیلیپ سیو»، از پزشکانی که معروف است، همواره شخصیت‌های مهم جهانی و مسئولان کشورهای مختلف را درمان و مداوا کرده، اقدام به نقل برخی از مشاهدات خود از یکی از کاخ‌های شاهزادگان سعودی به نام «شیخ سالم» در شهر «دار البیضاء»، در کشور مغرب کرده است.

دکتر سیو این‌ مطلب را در کتاب جدیدش تحت عنوان «روایت‌های عجیب» بیان کرده که پایه و اساس آن را افشای اسرار برخی از شخصیت‌های معروف جهان که آنها را مداوا کرده تشکیل می‌دهد و در بخشی از آن نوشته است که کاخ شیخ سالم مملو از ده‌ها دختر نیمه‌عریان جوان مغربی بوده که شب‌ها را در کنار وی سپری می‌کردند.

پایگاه خبری هس پرس ضمن انتشار این خبر نوشت: «این پزشک معروف فرانسوی طی حضورش در کاخ شیخ سالم سعودی روایت می‌کند، در یکی از شب‌ها شاهد بوده که چگونه 60 دختر مغربی نیمه برهنه در حضور شیخ سالم به شکل دیوانه‌وار می‌رقصیدند».

این پزشک معروف فرانسوی دلیل حضور این شاهزاده سعودی در کشور مغرب را صرف نظر از درمان بیماری‌ که به آن مبتلا بود، بهره بردن از روسپی‌های مغربی عنوان کرده بود و در این خصوص به سر دفتر این شاهزاده سعودی استناد می‌جوید که به وی پیشنهاد داده بود، یکی از این روسپی‌ها را از آن خود کند، چون دادن این پیشکش‌ها را از جمله عادات مهمانوازی برای شخصیت‌های سعودی می‌دانست.

دکتر سیو کاخ این شاهزاده سعودی را اینگونه توصیف می‌کند که دارای سالنی بسیار وسیع است که زیر زمین ساخته شده و به برگزاری اینگونه مراسم اختصاص یافته و صرف نظر از این روسپی‌ها انواع مواد مخدر نیز در اختیار میهمانان قرار می‌‌گرفته است.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها