امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14001
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۳
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیانیه شورای اصناف آمده است: بی شک حضور سیل آسا و پرشکوه ملت حماسه ساز ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیانیه شورای اصناف آمده است: بی شک حضور سیل آسا و پرشکوه ملت حماسه ساز ایران اسلامی و همچنین جامعه صنفی کشور در انتخابات 24 خرداد ماه پیام لبیکی بود به رهبری معظم انقلاب در خلق حماسه سیاسی و پاسخی دندان شکن و محکم بود، به تمامی دشمنان ایران اسلامی که به دنبال کمرنگ کردن این حماسه سیاسی بودند.

شورای اصناف کشور ضمن قدردانی بی نهایت از حضور گسترده مردم بزرگ ایران اسلامی در پای صندوق های رأی و تقدیر از جامعه صنفی کشور که در خلق این حماسه سیاسی تأثیر به سزایی داشته‌اند، اعلام می نماید که این نظام و این انقلاب آسان به دست نیامده که با یاوه گویی های دشمنان اسلام و ایران دچار نقصان و پریشانی شود و جامعه صنفی کشور تا پای جان در مقابل تمامی زیاده خواهی های دشمنان ایران اسلامی ایستادگی کرده و می کند.

هم چنین شورای اصناف کشور انتخاب حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی را به عنوان رییس جمهور دولت یازدهم جمهوری اسلامی ایران تبریک وتهنیت عرض می‌نماید و برای پیشرفت اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی آماده هرگونه همکاری و هماهنگی با برنامه ها وسیاست های دولت آینده است.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها