امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140011
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مقامات بلژیک از بازداشت یک مرد، متهم به فروش سلاح دراین کشور خبر داده و گفت پلیس در ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مقامات بلژیک از بازداشت یک مرد، متهم به فروش سلاح دراین کشور خبر داده و گفت پلیس در حال تحقیقات برای رابطه وی با عامل حادثه گروگان گیری سوپرمارکت یهودی در پاریس است.

خبرگزاری رویترز به نقل از رسانه‌های بلژیکی نوشت، مردی با معرفی خود به پلیس این کشور گفته است با «امدی کولیبالی» عامل حادثه گروگان گیری سوپرمارکت پاریس، درارتباط بوده است.

این مرد در اعترافات خود به پلیس بلژیک گفت، وی با حقه‌ی معامله ماشین با «کولیبالی» دیدار اما در واقع معامله آنان برای فروش سلاح صورت گرفت.

سخنگوی دادستانی بلژیک گفت این مرد در حال حاضر به اتهام خرید و فروش سلاح در بازداشت به سر برده و تحقیقات بیشتر در مورد رابطه وی با حادثه پاریس در حال انجام است.

هفته گذشته پایتخت فرانسه شاهد حملات تروریستی متعدد به دفتر نشریه فکاهی شارلی ابدو و سوپرمارکتی در پاریس بود که در نتیجه آن 17 نفر من جمله خود تروریست‌ها کشته شدند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها