امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140017
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مدیر شبکه المیادین در گفت‌وگو با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان مقدمه ای از ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مدیر شبکه المیادین در گفت‌وگو با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان مقدمه ای از آنچه منطقه خاورمیانه با آن روبرو بوده را تشریح کرد.

غسان بن جدو گفت: جهان از وجود تروریسم از عراق، سوریه، مصر و لیبی گرفته تا فرانسه و نیجریه رنج می برد.

وی در ادامه افزود: این اسرائیل است که از جنگ های داخلی کشورهای منطقه سود می برد و همه هم و غم آن مقاومت و مشخصا حزب الله و 150 هزار موشک آن است.

مدیر شبکه المیادین تصریح کرد: حزب الله با همه توانایی ها و تجهیزات خود تنها مقاومت برای لبنان به شمار نمی رود بلکه فراتر از آن مقاومت برای کل منطقه محسوب می شود.

وی تصریح کرد: مقاومت در فلسطین اشغالگران را به زانو در آورد و ملت فلسطین با وجود همه سختی ها در برابر آن توانست ایستادگی کند.

غسان بن جدو در ادامه تشریح محور مقاومت به سوریه و تحولات آن اشاره کرد و گفت: سوریه مجروح است و همچنان مردم آن متحمل درد و رنج هستند و منطقه تنها در صورتی آرام می شود که اوضاع سوریه بهبود پیدا کند.

مدیر شبکه المیادین همچنین به دیگر کشورهای منطقه مانند عراق و مصر پرداخت و گفت: عراق تحت طوفان تروریسم قرار دارد و اقتصاد مصر در معرض فروپاشی قرار دارد و می خواهد به جایگاه خود در کشورهای عربی بازگردد.

وی تاکید کرد:دولت باراک اوباما نیز سعی می کند آنجایی که می تواند به ایران و روسیه ضربه وارد کند و به صورت غیر علنی سعی می کند با این دو کشور تسویه حساب کند.

بن جدو گفت: سید حسن نصرالله میهمان ویژه شبکه المیادین، هدف اول اسرائیل و و هم‌پیمانان آن است و این یک حقیقت است.

انتهای پیام/ح

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها