امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140024
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
«نوفل نوفل»، دبیر کل حزب سوری «الطلیعه» در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق تاکید کرد که هیچ ...

«نوفل نوفل»، دبیر کل حزب سوری «الطلیعه» در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق تاکید کرد که هیچ گونه تلاشی برای سرپوش گذاشتن بر شکست شبه نظامیان معارضی که به دنبال نابودی سوریه برای خدمت به منافع کشورهای غربی هستند نتیجه بخش نخواهد بود و دستاوردهای ارتش سوریه را مخدوش نخواهد کرد.

نوفل تاکید کرد: دستاوردهای ارتش سوریه در محورهای متعدد نبرد با تروریست‌ها طی عملیات‌هایی با تاکتیک‌های غافلگیر کننده به موازات هوشیاری ملتی که از ارتش حمایت می‌کند موجب سرکوب گروه‌های تکفیری در سوریه شده است

وی افزود: دستاوردهای نظامی راهبردی ارتش سوریه موجب می‌شود که دولت سوریه با مواضعی قوی بر سر میز مذاکرات مسکو حاضر شود بخصوص که دمشق از سوی شرکای راهبردی خود و در راس آن ایران و روسیه حمایت می شود.

دبیر کل حزب الطلیعه سوریه گفت:ائتلاف مخالفان با رهبری جدید خود که بدست دولت قطر و ترکیه روی کار آمده است درصدد متحد کردن شبه نظامیان مسلحی است که هر لحظه در حال فروپاشی هستند تا بدین شکل تنها حضور این گروه‌های مسلح را تضمین کنند و در هر راه حلی برای سوریه این کشورها با حداقل زیان ممکن از آن خارج شوند.

انتهای پیام/ز

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار