امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140026
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 223
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در ابتدای این مراسم وحید جلیلوند در خصوص اینکه چرا فیلمی با این موضع ساخته است گفت: زمانی که داشتم روی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در ابتدای این مراسم وحید جلیلوند در خصوص اینکه چرا فیلمی با این موضع ساخته است گفت: زمانی که داشتم روی فیلمنامه & laquo;چند ثانیه بیشتر» کار می کردم محمدحسین اسکندرزاده پیشامد و رخدادی که برایش پیش آمده بود را تعریف کرد بسیار متاثر شدم و تصمیم گرفتم این اتفاق را به صورت فیلمنامه درآورم. حدود 4 ماه و نیم این فیلمنامه طول کشید.
لطیفی در ادامه عنوان کرد: در سریال قلب یخی نام وحید جلیلوند برده شد چون معتقد بودم که در سالها پیش وحید جلیلوند فیلمساز می‌شود و باید کار کند خدارا شاکرم که امروز اشتباه نکردم و کاری خوب به سینمای ایران اضافه شده است.

علی جلیلوند تهیه کننده این فیلم اضافه کرد: بیش از 20 سال است که کنار برادرم کار می کنم که عموما دغدغه مشترکی داشتیم تقاوتی در سینما و تولیدات دیگر نمی دیدیم این موضوع که روی ما تاثیر گذاشت باعث شد که این امر به فیلمنامه تبدیل شود.

در اواسط سال 92 فیلمنامه آماده را کنار گذاشتیم و روی این فیلمنامه کار کردیم این موضوع مربوط به سینماست که بتوانیم آن را به درستی تعریف کنیم.

برزو ارجمند بازیگر این فیلم افزود: روزی که این فیلم پروانه ساخت گرفت آقای جلیلوند به من پیشنهاد بازی در این فیلم را داد.

ارجمند ادامه داد: بازی در این فیلم برایم ریسک بزرگی بود چرا که در 2 ماه برای 3 سکانس 18 کیلو وزن کم کردم.

محمدحسین لطیفی دیگر تهیه کننده این فیلم یادآور شد: احساس می کنم این فیلم با استقبال خوبی روبرو شود چون با صداقت دردی را بیان می کند.

وی گفت: بدون شک وحید جلیلوند بهتر از من این فیلم را ساخت چون سوژه را به خوبی لمس کرده بود.

لطیفی در پاسخ به اینکه چه نیازی به تهیه کنندگی مشترک در این فیلم بود گفت: چون کار اول سینمایی وحید جلیلوند بود تصمیم گرفتم با علی جلیلوند تهیه کنندگی را بر عهده بگیریم تا وحید جلیلوند تمرکزش بر روی مسائل دیگر باشد.

وی با بیان اینکه این فیلم درونش جوشش دارد و نوع بیانش کلاسیک نیست افزود: فیلمنامه بسیار متفاوت است و مخاطبان با آن ارتباط خوبی برقرار خواهند کرد.

ارجمند با اشاره به اینکه در این 20 سالی که بازیگر بودم تعدا فیلم های خوبم به اندازه انگشتان دستم نیست گفت: همیشه تصور می کردم فیلم «روز سوم» بهترین فیلمم بوده اما به جرات می گویم «چهارشنبه 19 اردیبهشت» بهترین فیلمنامه بوده که خواندم و مطمئنم تمام مخاطبان در گروه‌های سنی مختلف با این فیلم ارتباط برقرار می کنند.

وحید جلیلوند در پایان با بیان اینکه شعار فیلمش با عنوان نقد انسان و ستایش انسان است خاطرنشان کرد: با هیچ توهمی هرگز وارد جشنواره نشدم و در فیلمم دروغ نگفتم.

انتهای پیام/ 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها