امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140029
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 250
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌سیدرضا صالحی امیری مشاور رئیس جمهور و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌سیدرضا صالحی امیری مشاور رئیس جمهور و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران صبح امروز پنج& zwnj;شنبه 25 دی سال 93 با استقبال روزبه استاندار قزوین وارد این استان شد و در جلسه شورای اداری استان قزوین سخنرانی کرد.

بر مبنای این گزارش صالحی امیری پس از شرکت در جلسه شورای اداری از آیت‌الله باریک‌بین نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه استان قزوین عیادت کرد.

در این عیادت که استاندار قزوین نیز حضور داشت، سیدرضا صالحی امیری ضمن آرزوی سلامتی برای آیت الله باریک‌بین از این عالم ربانی به عنوان یکی از سرمایه‌های استان قزوین یاد کرد.

این گزارش حاکی از آن است، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران پس از عیادت از این عالم ربانی از کتابخانه حوزه علمیه امام جعفر صادق (ع) بازدید و در جریان خدمات این کتابخانه قرار گرفت، همچنین صالحی امیری در ادامه سفر به قزوین از سرای سعد‌السلطنه و بناهای تاریخی شهر قزوین بازدید کرد.

بر مبنای این گزارش سیدرضا صالحی امیری مشاور رئیس جمهور و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران امروز بعدازظهر به همراه برخی از اعضای این کتابخانه از مرکز اسناد ملی کتابخانه قزوین بازدید و در جلسه اداری این مرکز شرکت خواهد کرد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها