امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۵:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14003
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۳
تعداد بازدید: 72
علی محمد شاعری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهارداشت: بر اساس برنامه‌ای که وزارت نفت به سازمان محیط زیست ارائه داده است مقرر شده که این ...

علی محمد شاعری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهارداشت: بر اساس برنامه‌ای که وزارت نفت به سازمان محیط زیست ارائه داده است مقرر شده که این وزارتخانه از هفته جاری اقدام به توزیع بنزین یورو4 در 20جایگاه سوخت پایتخت کند.

قائم مقام سازمان محیط زیست افزود: بر همین اساس این وزارتخانه روزنامه 5میلیون لیتر بنزین یورو4 را از مجاری عرضه سوخت تهران توزیع می‌کند.

وی با اعلام اینکه گازوئیل یورو 4 از ابتدای امسال در جایگاه‌های عرضه سوخت کلان‌شهر تهران و همچنین برای سیستم حمل و نقل عمومی مشهد و کرج در حال عرضه است، بیان داشت: به تدریج بنزین یورو 4 از طریق تمامی مجاری عرضه سوخت تهران توزیع می‌شود.

شاعری همچنین به عرضه بنزین یورو 4 تا 2هفته دیگر در جایگاه‌های سوخت استان البرز خبر داد و ابراز داشت: هم کنون نیز عرضه بنزین یورو 4 در برخی از استان‌های کشور آغاز شده است.

قائم مقام سامان محیط زیست به اعلام اینکه بنزین یورو 4 تا پایان 6 ماهه نخست سال جاری در سایر کلان‌شهرهای کشور آغاز می‌شود، یادآور شد: توزیع سوخت یورو 4 در کلان‌شهرها با اولویت توزیع در استان‌های تبریز، اصفهان، مشهد و اهواز آغاز می‌شود.

شاعری خاطرنشان کرد: پالایشگاه لاوان نیز با ظرفیت بیش از 20میلیون لیتر اقدام به تولید بنزین یورو 4 می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها