امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140039
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۴۲
تعداد بازدید: 52
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یزد، حمیدرضا مقدم‌فر پیش از ظهر امروز در سومین سالگرد بزرگداشت شهادت شهدای هسته‌ای ایران در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یزد، حمیدرضا مقدم‌فر پیش از ظهر امروز در سومین سالگرد بزرگداشت شهادت شهدای هسته‌ای ایران در مسجد حظیره یزد اظهار داشت: توانمندی هسته‌‌ای ایران امروز در دست نسل سوم و چهارم انقلاب است و شهادت شهدای هسته‌ای مانند آبیاری درخت انقلاب بود.

وی با بیان اینکه اجتماع امروز ما دو پیام عمده دارد، خاطر نشان کرد: پیام نخست، برای دشمنان خارجی است که جوانان بسیجی و مجاهد ما را به شهادت رساندند و پیام این است که به دشمنان بگوییم ما می‌دانیم که ترور نشانه استیصال است و شما امروز در بن‌بست قرار گرفته‌اید و راهی جز حذف فیزیکی برایتان باقی نمانده است.

مقدم‌فر بیان کرد: دشمن بداند وقتی احمدی روشن و دیگران دانشمندان بسیجی ما را ترور کردید و به شهادت رساندید، صدها و هزاران احمدی روشن انگیزه پیدا کردند و تغییر رشته دادند تا راه احمدی روشن را ادامه دهند بنابراین این ترورها، صنعت موشکی و هسته‌ای را متوقف نکرد بلکه مردم را بیدارتر کرد.

معاون فرهنگی مرکز بیداری اسلامی ادامه داد: دومین پیام این اجتماع، یک پیام داخلی است با این مفهوم که ما امروز جمع‌ شده‌ایم تا پروژه فراموش‌سازی دشمن را نابود کنیم.

وی عنوان کرد: سناریوی دشمن به تازگی فراموش‌سازی حماسه‌های انقلاب اسلامی است و مقام معظم رهبری نیز به این نکته اشاره داشته‌اند که عده‌ای در داخل تلاش می‌کنند حماسه‌هایی نظیر 22 بهمن، 9 دی، شهدا و ... به فراموشی سپرده شوند.

مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران یادآور شد: در این 35 سال هر جا انقلاب به پیشرفتی دست پیدا کرده است، به خاطر مقاومت و ایستادگی بوده و امروز به اقتداری در دنیا دست پیدا کرده‌ایم که دنیا مقهور آن است.

مقدم‌فر تاکید کرد: امروز به جهاد علمی نیاز داریم و در شرایطی که رشد علمی ایران بر اساس گفته‌های خوشان، 11 برابر کل دنیاست، لازم است در عرصه علمی جهادی عمل کنیم و افتخارات ایران و اقتدار علمی کشور را چند برابر کنیم.

وی تصریح کرد: اگر امروز ایران توانسته با غنی‌سازی هسته‌ای و سانتریفیوژ نسل یک، دو و سه و ... دست پیدا کند، همه ثمره مقاومت و جهاد است.

معاون فرهنگی مرکز بیداری اسلامی ادامه داد: نکته‌ای که امروز باید به یکدیگر یادآوری کنیم، این است که بر آرمان‌ها و ارزش‌های خود ایستاده‌ایم و دلیلی که امروز در این جایگاه در دنیا قرار داریم نیز همین است.

وی بیان کرد: دشمن برای گرفتن آرمان‌های یک ملت اول به سراغ مصداق‌های آرمان می‌رود و اتکا به نفس را از مردم می‌گیرد و هویت ملت را از بین می‌برد، سانتریفیوژها آرمان نیستند اما دشمن برای اینکه آرمان‌های ما را بگیرد، ابتدا مصداق‌های آن را می‌گیرد و سانتریفیوژ نیز امروز مصداق جهاد علمی ماست.

مقدم‌فر خاطر نشان کرد: امروز ملت ما دریافته‌اند که اگر آرمان‌هایشان را حفظ کنند، هم دنیا و هم آخرت را خواهند داشت و می‌بینیم کشورهای دیگر که آرمان‌های خود را از دست دادند چگونه به دریوزگی افتادند همانگونه که مرسی فکر می‌کرد باید کوتاه بیاید و بدون آمریکا نمی‌شود زندگی کرد و به فلاکت افتاد و دست در دست آمریکا گذاشت که این راه، راه درستی نبود.

کارشناس مسائل استراتژیک بیان کرد: امروز راه نجات ما از این مبارزه و تحریم، فقط و فقط اقتصاد مقاومتی است زیرا اقتصاد مقاومتی راه حل برون رفت از این مرحله است و گروه‌های مذاکره کننده باید بر خط قرمزهای خود پایدار باشند و برای چندمین بار، خط قرمزهای آنها را بشکنند و اجازه ندهند که آنها خط قرمزهای ما را بسایند.

وی تاکید کرد: فتنه، تحریم و تکفیر، سه ضلع نسخه‌ای است که دشمن برای ایران پیچیده و امروز اثبات شده که سران فتنه به واسطه به دشمنان پیغام می‌دهند که فشار را به ملت بیشتر کنید تا بر این ملت مسلط شویم.

مقدم‌فر عنوان کرد: مدیریت صهیونیست‌ها در فرانسه به این صورت است که تکفیری‌ها را هدایت کنند و داعش را برای کشورهایی مانند عراق و سوریه خلق می‌کنند و سپس به آن مسیر می‌دهند که در اروپا به ترور دست بزنند تا بتوانند اسلام را در مقابل مسیحیت قرار دهند.

وی بیان کرد: در همه این موارد، انسجام و وحدت ملی مهم‌ترین نکته‌ای است که باید به آن توجه شود و امروز باید با وحدت و انسجام در برابر خون شهید احمدی‌روشن‌ها و شهدای هشت سال دفاع مقدس به گونه‌ای عمل کنیم که مدیون خون شهدا نباشیم.

انتهای پیام/2464/صا40/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار