امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۴:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140048
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۶
تعداد بازدید: 54
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور با انتشار بیانیه ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور با انتشار بیانیه ای اقدام نشریه فرانسوی «شارلی‌ابدو» در چاپ کاریکاتور موهن از پیامبر گرامی اسلام را محکوم کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

«سال‌هاست که همه اندیشمندان بر این امر اذعان دارند که نظم نوین آمریکایی صهیونیستی که قرار بود جهان را مطیع لیبرال دموکراسی غرب قرار دهد شکست خورده است و هندسه جهان در حال تغییر است؛ جهانی که بر خلاف خواست صهیونیست‌ها به سمت دین‌مداری و معنویت حقیقی حرکت می‌کند و در این بین گرایش به دین اسلام به‌عنوان کامل‌ترین دین و شریعت که در همه عرصه‌های فردی، اجتماعی، سیاسی، حکومتی و امثالهم نسخه دارد و این نسخه شفابخش امروز بطور گسترده در جهان در حال گسترش است.

اندیشه‌های عمیق اسلام توانسته انسان‌های خواب آلود را بیدار کند و جهان را به جبهه‌ای در برابر منافع مستکبرین و جهان‌خواران تبدیل کند و منافع آنها را تهدید کند و آنها راهی ندارند جز اسلام‌هراسی، اسلام‌ستیزی و تراشیدن اسلام دروغین برای جلوگیری از گسترش این دین مبین ندارند.

یکی از راهبردهای کثیف در ذهن‌های بیمار دنیای استکبار در برابر گسترش روز افزون اسلام، تراشیدن اسلام‌های دروغین وابسته به سرویس‌های جاسوسی MI6 و CIA است. جریان‌های متحجر خون‌خواری که بهائیت و وهابیت، طالبان، القاعده، داعش و... نمونه‌های آن هستند. جریان‌هایی که با دست استکبار پرورش یافته، تجهیز شده و به جان انسان‌های جهان انداخته می‌شوند.

راهبرد دیگر این جریان استفاده از هنر و توهین و تمسخر دین مبین اسلام است که ساخت فیلم‌های ضد اسلامی در بنگاه تبلیغاتی هالیوود، انتشار کاریکاتورهای موهن در نشریات اروپایی از همین دست است و شارلی‌ابدو نمونه کوچکی از این دستگاه بزرگ ضد اسلامی است.

و امروز در فرانسه این دو با هم در تلاقی قرار گرفته است تا اسلام هراسی را به اوج خود برسانند. کاریکاتورهای موهن شارلی‌ابدو منتشر می‌شود و القاعده دست‌پروده صهیونیست به شارلی‌ابدویی که کاریکاتورهای موهن علیه پیامبر رحمت منتشر می‌کند، حمله می‌کند و در این میان پروپاگاندای رسانه‌ای غرب اسلام را متهم اصلی همه این ماجراهای دست‌ساز آمریکا و صهیونیسم می‌کند. همچنان که در صف معترضین به حادثه حمله به دفتر نویسندگان نشریه موهن نتانیاهوویی حضور دارد که بزرگترین قاتل در جهان شناخته می‌شود.

«ومکروا و مکرالله و الله خیر الماکرین» قطعا خداوند مکر صهیونیسم را به خودشان باز می‌گرداند و انتشار کاریکاتور موهن علیه پیامبر اسلام در تیراژ چند میلیونی از سوی مسلمانان جهان بی‌جواب نخواهد ماند، کما اینکه امروز اولین معترضین این نشریه مسلمانان فرانسه‌ای هستند که بیشترین جمعیت مسلمانان اروپا را به خود اختصاص داده و خطری علیه استکبار شده‌است و نه تنها آنها بلکه همه آزادیخواهان از همه ادیان معترض به توهین علیه پیامبر رحمت شده‌اند.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور ضمن محکومیت این اقدام از همه مسلمانان ایران و جهان می‌خواهد تا در نمازهای جمعه پیام اعتراض مسلمانان را فریاد بزنند و ضمن محکومیت همه اسلام‌های دروغین انگلیسی و آمریکایی پیام اسلام ناب محمدی را به جهان مخابره کنند.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار