امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14005
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۴
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمد حسن نامی امروز در حاشیه امضای تفاهم‌نامه با دانشگاه پیام نور در ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمد حسن نامی امروز در حاشیه امضای تفاهم‌نامه با دانشگاه پیام نور در جمع خبرنگاران در خصوص زمان برقراری مجدد تماس تصویری رایتل، اظهار داشت: پیوست فرهنگی رایتل برای ارسال تصویر، باید پس از تهیه به شورای عالی فضای مجازی ارسال شود و پس از تایید شورا، اجازه استفاده از تصویر به رایتل داده خواهد شد. 

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به نزدیکی پایان دولت ضمانت اجرایی تفاهم‌نامه‌هایی که اخیرا میان وزارت ارتباطات و دانشگاه‌ها منعقد می‌شود، چیست؟ گفت: تمام این تفاهم‌نامه با قرارداد منقعد می‌شود و این قرارداد ضمانت ادامه یافتن کار اجرایی است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین در خصوص غیرقانونی اعلام شدن مصوبه ‌هیئت دولت برای افزایش تعرفه پالس از سوی رییس مجلس شورای اسلامی، گفت: مصوبه دولت برای افزایش تعرفه مکالمات تلفن ثابت از سوی مخابرات اصلا اجرا نشده است و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تلاش است که هیچ‌گونه افزایشی در زمینه‌ تعرفه‌های تلفن ثابت و همراه صورت نگیرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درمورد انتقادات نامزدهای ریاست جمهوری از وضعیت اینترنت در کشور گفت: وضعیت اینترنت الان خوب است، البته امیدواریم با اجرای پروژه بزرگراه ارتباطی ایران اروپا ( EPEG) پهنای باند و سرعت اینترنت افزایش یابد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها