امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140050
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۶
تعداد بازدید: 36
قاسم جعفری نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به همایش اصلاح ...

قاسم جعفری نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به همایش اصلاح طلبان که روز 25 دی با رویکرد حمایت از فتنه‌گران برگزار شده بود، گفت: با نگاهی به تاریخ جمهوری اسلامی متوجه می‌شویم اصلاح‌طلبان رگه‌هایی از روشنفکری عقیم کپی‌برداری شده از غرب هستند که هیچ وقت درد مردم را نداشته‌اند.

وی افزود: اصلاح‌طلبان در 8 سالی که دولت را در اختیار داشتند به جای رسیدگی به مشکلات مردم، به قول خودشان توسعه سیاسی و به عقیده من تورم سیاسی را به سفره‌های مردم تزریق کردند.

جعفری با بیان اینکه در وجود اصلاح‌طلبان انحصارطلبی کامل نهفته است، تصریح کرد: برخی از اصلاح‌طلبان در همایشی که برگزار کردند، گفتند ما 290 صندلی مجلس را می‌خواهیم. این موضوع دو معنا دارد، اول انحصارطلبی به تمام معنای اصلاح‌طلبان و دوم اینکه دعوای این افراد بر سر قدرت است. البته از ابتدا هم اینطور بوده‌اند و خودشان هم این موضوع را انکار نمی‌کنند.

این نماینده مجلس بابیان اینکه کاملاً روشن است که مطرح کردن بحث رفع حصر در همایش اصلاح‌طلبان از  مدت‌ها قبل طراحی شده بود گفت: این جریانات طبق برنامه‌ریزی‌هایی که دارند افراد ساده‌لوحی هم مانند علی مطهری را با تحریکات و تشویق‌هایی که دارند، جلو می‌اندازند.

وی در ادامه سخنان قبلی خود خاطرنشان کرد: من به علی مطهری گفتم تو در روستا زندگی نکرده‌ای، در زندگی مشکلی نداشته‌ای، از روز اول در آسایش کامل بوده‌ای و هم از اعتبار بزرگانی که به آنها منصوب بوده‌ای استفاده کردی، امروز هم نمی‌دانی مردم واقعاً چه می‌خواهند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در رابطه با عدم حضور افراد نزدیک به دولت در همایش اصلاح‌طلبان گفت: دولت ترکیبی از افراد مختلف است. عدم حضور دولتمردان در این جلسه به 2 معناست. اول اینکه عده‌ای از سر اعتقاد در این مراسم حاضر نشدند و دوم اینکه عده‌ای می‌خواستند بگویند دولت در بحث انتخابات بی‌طرف است.

جعفری همچنین با اشاره به اختصاص تیتر یک بی بی سی به این همایش گفت: پوشش ویژه خبر این همایش در بی بی سی و سایت جرس که وابستگی آن به جریان فتنه مشخص است بیانگر هماهنگی ویژه  این گروه با شبکه‌های معاند و ضد انقلاب است.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت:‌ اصلاح طلبان به دنبال ادامه افکار گذشته خود و ساختارشکنی هستند لذا  لازم است تا دستگاه‌های نظارتی و امنیتی روند رصد و پالایش این جریان را در دستور کار خود داشته باشد تا به واسطه گذشت زمان، توطئه بزرگ فتنه که مورد حمایت آمریکا و رژیم اسرائیل بود از اولویت خارج نشود.

وی همچنین در ادامه گفت: اصلاح‌طلبان دچار یک توهم شده‌اند. احساس می‌کنند همه مردم همواره منتظر آنها هستند. بد نیست که این آقایان آماری را که خودشان تهیه کردند، را ببینند. واقعاً در این آمار چند درصد از مردم به دنبال رفع حصر بودند، چه تعداد خواستار برنامه‌های سیاسی مدنظر اصلاح‌طلبان بوده‌اند.

نماینده مردم بیرجند در مجلس تصریح کرد: اقتصاد، معیشت و مهم‌تر از آن اصل انقلاب اسلامی و پاسداری از آرمان‌های امام (ره) و شهدا، مسائلی است که برای مردم از اهمیت بسیار بالایی قرار دارد و هر فردی که بخواهد در برابر این موضوعات ایستادگی کند، مردم تحمل نخواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها