امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140061
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۶
تعداد بازدید: 214
علی ربیعی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به آخرین اقدامات وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی برای ...

علی ربیعی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به آخرین اقدامات وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی برای واگذاری امور مربوط به  تولید به کارگران از طریق سهیم کردن آنان در بنگاه‌های بزرگ و کوچک اظهار داشت: خصوصی‌سازی یکی از اقداماتی است که از سال‌های گذشته برای حضور فعال بخش خصوصی انجام می‌شود و درصدی هم طبق قانون به کارگران داده می‌شود.

وی گفت: در تلاش هستیم تا کارگران به عنوان صاحبان کار و تولید در بنگاه‌های کوچک و بزرگ مشغول به کار شوند و در این زمینه اقدامات موثری را انجام داده‌ایم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه از محل درآمدهای حاصل از اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها با کمک سازمان فنی و حرفه‌ای کارگران صاحب ابزار و تولید خواهند شد، افزود: کارگران معمولاً در صنایع بزرگ امکان سرمایه‌گذاری ندارند اما قطعا ًدر صنایع کوچک سهیم شده و صاحب کار خواهند شد.

ربیعی با اعلام این خبر که یکی از اقدامات در حال انجام واگذاری سهام عدالت به تمام کارگران ساختمانی است گفت‌: این موضوع از طریق تعاونی‌های سهام عدالت درحال پیگیری است و انشاالله تمام کارگران ساختمانی مشمول سهام عدالت خواهند شد.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها