امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140068
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 119
اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی ...

اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با تمجید از اظهارات رئیس‌جمهور درباره مسببان کاهش قیمت نفت، گفت: امروز دولت باید اظهارات آقای روحانی را سرلوحه سیاست‌های خود قرار دهد.

وی خطاب به مقامات عربستانی تاکید کرد که کسی امروز از کاهش قیمت نفت آسیب نمی‌بیند مگر آن کشورهایی که این اقدام را انجام داده‌اند.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم کشورمان با توجه به آگاهی و بینش خود سیاست‌های خصمانه برخی کشورها علیه جمهوری اسلامی ایران را خوب متوجه می‌شوند، خاطرنشان کرد: امروز مردم می‌دانند چه کشوری دست دوستی به سمتشان دراز کرده و چه کشوری دشمن آنهاست.

جلیلی با اشاره به اقدامات آمریکا و اسرائیل برای وارد آوردن ضربات اقتصادی به کشورمان، خاطرنشان کرد: امروز دولت و مجلس هم‌قسم شده و برای رفع چالش‌های اقتصادی تلاش می‌کنند، البته با تحقق اقتصاد مقاومتی بسیاری از چالش‌های حوزه اقتصاد رفع خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها