امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140082
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جیم دیان فعال رسانه‌ای آمریکایی و مدیرکل سایت ویترن در گفت‌وگو با شبکه ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جیم دیان فعال رسانه‌ای آمریکایی و مدیرکل سایت ویترن در گفت‌وگو با شبکه پرس‌ تی‌وی با اشاره به تصمیم سناتورهای جمهورخواه کنگره درباره اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران همزمان با نزدیک شدن به توافق میان تهران و 5+1 ابراز داشت که کنگره امریکا درحال ایفای نقش «پلیس بد» است.

 وی تصریح کرد که اسرائیلی‌ها نقش فعالی در هدایت کنگره به سوی تحریم‌های بیشتر علیه ایران دارند و اظهار داشت که قسمت خوب ماجرا اینجاست که امریکا از دیوانگی اولیه خود در قبال تحریم‌های بیشتر علیه یاران به منظور حصول توافق بهتر دست برداشته است.

سنا که از ابتدای سال جدید میلادی رسما کار خود را با اکثریت جمهوری‌خواه آغاز کرده، در حال حاضر دو طرح ضدایرانی را در نوبت معرفی دارد. طرح اول را «مارک کرک» و «رابرت منندز» در نظر دارند که خواهان تصویب تحریم‌های مشروط علیه ایران است. طرح دوم هم متعلق به «باب کورکر» و «لیندسی گراهام» است که خواهان تصویب هرگونه توافق با ایران، پیش از اجرایی شدن آن، در کنگره است.

«مری هارف» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز گذشته گفت: وضع تحریم‌های جدید علیه ایران، به معنای زیرپاگذاشتن توافق ژنو است و می‌تواند به راحتی مذاکرات به شکست بکشاند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها