امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140083
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
وحید جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد دردسر یوزپلنگ پررنگ روی پیراهن تیم ملی گفت: بعد از بازی با ...

وحید جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد دردسر یوزپلنگ پررنگ روی پیراهن تیم ملی گفت: بعد از بازی با بحرین فدراسیون فوتبال نامه‌ای به ما زد که در آن نامه آمده بود AFC به پررنگی نقش یوزپلنگ روی پیراهن تیم ملی اعتراض کرده است. ما هم جوابیه‌ای برای آنها فرستادیم. حتی از آلمان‌ها خواستیم که گزارش فنی در این مورد بدهند و اعلام کنند که این مشکل فنی بوده است.

وی ادامه داد: البته نمی‌دانم شاید فدراسیون به اشتباه همان پیراهن‌های تیم ملی در جام جهانی 2014 را برای تایید AFC در جام ملت‌ها ارسال کرده بود که آن پیراهن‌ها با پیراهن‌هایی که بازیکنان در جام ملت‌ها می‌پوشند متفاوت است و از این نظر AFC حق داشت که به پیراهن‌ها ایراد بگیرد زیرا آنچه که فرستاده شده بود با پیراهن‌‌های پوشیده شده متفاوت است نمی‌دانم که چرا در فدراسیون چنین اتفاقی افتاده شاید پیراهن‌ها دیر رسیده است.

مدیر آل‌اشپورت در بخش خاورمیانه با اشاره به ملیت رئیس AFC گفت: شاید هم جریمه 5 هزار دلاری تیم ملی بعد از شکست بحرین مقابل ایران نوعی بهانه‌جویی احتمالی از سوی شیخ سلمان بحرینی بوده است زیرا یوزپلنگ یک حیوان در حال انقراض است و ما برای کمک به محیط زیست آن را روی پیراهن تیم ملی منقش کرده بودیم.

وی افزود: با این حال فکر می‌کنم اگر رئیس فدراسیون به این مسئله ورود کند این جریمه هم بخشیده می‌شود و مشکل حادی وجود ندارد مثلا اگر فدراسیون تعهدی بدهد که دیگر چنین اتفاقی رخ نخواهد داد احتمال جریمه بخشیده می‌شود.

انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها