امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۵:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140085
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
آیت‌‌الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،با اشاره به ...

آیت‌‌الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،با اشاره به همایش اصلاح طلبان که روز 25 دی با رویکرد حمایت از فتنه‌گران برگزار شده بود، اظهار داشت: خیلی خوب است که چنین مراسماتی برگزار می‌شود و در پی این اتفاقات افراد و جریانات چهره واقعی خود را نشان می‌دهند.

آیت‌الله ممدوحی با بیان اینکه این جریان به خاطر حمایت از فتنه آبروی خود را برد،‌ تصریح کرد: آنها می‌دانند که از این توطئه‌ها آبی گرم نمی‌شود اما برای اینکه اعلام کنند ما هم هستیم این اقدامات را انجام می‌دهند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: این مواضع اصلاح‌طلبان درباره فتنه دستوری است و آنها درباره فتنه همان چیزی را می‌گویند که غربی‌ها و صهیونسیت‌ها نیز ادعا می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه اصلاح‌طلبان همچنان طرفدار فتنه بوده و بر پاشنه فتنه می‌چرخند، درباره عدم حضور دولتی‌ها در همایش اصلاح‌طلبان علی‌رغم دعوت از آنها تصریح کرد: اگر دولت وارد این همایش می‌شد آبروی خود را می‌برد لذا آنها با عدم حضور در همایش اصلاح‌طلبان آبروی خود را حفظ کردند. 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها