امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140088
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 140
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در اولین بازتاب‌ حادثه تروریستی «شارلی ابدو» که چهارشنبه 7 ژانویه در ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در اولین بازتاب‌ حادثه تروریستی «شارلی ابدو» که چهارشنبه 7 ژانویه در پاریس رخ داد و به تبع آن اقدام این نشریه در انتشار تصاویری توهین آمیز به پیامبر اسلام(ص)، تعدادی از شهروندان خشمگین نیجری با حمله به مرکز فرهنگی فرانسه در دومین شهر بزرگ این کشور، آن را آتش زدند.
براساس گزارش فرانس 24 ساعتی پیش شهر «زیندر»، دومین شهر بزرگ نیجر که در جنوب این کشور واقع شده، شاهد حمله تعدادی از شهروندان این کشور به مرکز فرهنگی فرانسه در این شهر بود.
«کاوومی پاوا»، مدیر این مرکز در مصاحبه‌ای مطبوعاتی گفت که 50 نیجری خشمگین با شکستن درب مرکز فرهنگی فرانسه در شهر زیندر اقدام به گشودن آتش در رستوان و کتابخانه و اتاق‌های کارمندان این مرکز کردند، بی‌آنکه در این خصوص به هشدارهای نگهبانان این مرکز توجه کنند.
ویژه‌نامه این نشریه که روی جلد خود حاوی کاریکاتور رسول مکرم اسلام بود، چهارشنبه در ٥ میلیون نسخه و به سه زبان فرانسوی، ترکی و عربی چاپ و منتشر شد.
بالاترین تیراژ این نشریه پیش از این ٦٠ هزار نسخه بود.
انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها