امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140090
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 218
اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در واکنش ...

اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در واکنش به همایش 25 دی ماه اصلاح‌طلبان که با حمایت از فتنه‌گران همراه بود، گفت: اصلاح‌طلبان در دوران هشت ساله اصلاحات کاری جز شعار دادن انجام ندادند، اکنون نیز در این همایش شاهد بودیم که حرفی بیشتر از شعار از سوی اصلاح‌طلبان دیده و شنیده نشد.
وی با اشاره به حضور کمرنگ مسئولان دولتی در همایش مذکور، تصریح کرد: به نظر من مسئولان دولتی نیز می‌دانند که اصلاح طلبان جز شعار دادن کار دیگری بلد نیستند به همین دلیل در این همایش شرکت نکردند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گروه‌های سیاسی باید حل مشکلات اقتصادی و مسائل معیشتی مردم را در اولویت قرار دهند، اظهارداشت: مردم از گروه‌های سیاسی انتظار دارند که برای حل مسائل اقتصادی مانند بیکاری و تولید داخلی راهکار ارائه دهند نه اینکه تنها به مسائل سیاسی، حزبی و گروهی خود بپردازند که در نهایت فایده‌ای برای مردم ندارد.
وی با اشاره به ضرورت توجه مسئولان برای ورود این افراد به عرصه انتخابات مجلس، تصریح کرد: این افراد در این همایش اثبات کردند که به قانون توجهی ندارند و از همین زمان بی قانونی را شروع کردند و در تلاش هستند تا تصمیمات قانونی کشور را زیر سوال ببرند.
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به ضرورت توجه دستگاه‌های نظارتی به فعالیت فتنه‌گران، تصریح کرد: مسئولان به ویژه شورای عالی امنیت ملی باید به این امر حساس باشند تا هرکسی نتواند قانون را زیر سوال ببرد، چرا که شورای عالی امنیت ملی تصمیماتی را درباره حصر سران فتنه گرفته و هرزمان بخواهد دستور لغو آن را می‌گیرد و برای محاکمه اقدام می‌کند.
وی در پایان اظهار داشت: نباید اجازه دهیم که افرادی تندرو آرامش جامعه را به ناآرامی تبدیل کنند و از احساسات مردم در جهت اهداف نامشخص سواستفاده کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها