امروز : یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 29
۰۵:۲۵
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1401
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 1065
جواد آرین‌منش ظهر امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی فارس در مشهد، با اشاره به اقدامات جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان‌رضوی ...

جواد آرین‌منش ظهر امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی فارس در مشهد، با اشاره به اقدامات جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان‌رضوی در راستای انتخابات شورای اسلامی شهر اظهار کرد: در ارتباط با لیست جبهه پیروان

خط امام و رهبری از یک سال گذشته روند ویژه‌ای را در نظر گرفتیم.

وی افزود: در این راستا 19 تشکل سیاسی عضو جبهه در خراسان‌رضوی از سال گذشته جلسات هفتگی و جلسات شورای مرکزی خود را به صورت مداوم و منظم برای چگونگی ورود به عرصه انتخابات شوراها و ریاست جمهوری برگزار کردند.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان‌رضوی با اشاره به شاخص‌های انتخاب اصلح از دیدگاه این جبهه خاطرنشان کرد: جمع‌بندی نهایی این بود که باید نامزدهای مد نظر شاخص‌هایی از جمله صلاحیت فردی به ویژه ولایتمداری و اعتقاد به آرمان‌های امام، انقلاب و شهدا؛ تخصص، تجربه و کارآمدی و مقبولیت را داشته باشند؛ بنابراین با توجه به این شاخص‌ها تصمیم‌گیری نهایی انجام می‌شود.

وی در مورد انتشار لیست نهایی نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: تاکنون از سوی 19 تشکیل سیاسی عضو جبهه در خراسان رضوی، 154گزینه به ما ارائه شده که در این گزینه‌ها 20 نفر دارای مدرک دکترا هستند؛ همچنین در لیست ما دو نفر از استانداران سابق، چهار نفر معاون وزیر، شش نفر معاون استاندار و 10 نفر نیز در سطح مدیرکل در خراسان‌رضوی هستند.

آرین‌منش با بیان اینکه برخی از نامزدهای انتخابات ثبت نام خود را منوط به لیست نهایی جبهه پیروان خط امام و رهبری دانستند، اذعان داشت: با توجه به اینکه جمع بندی نهایی بدین صورت بود که لیست نهایی تا 15 اردیبهشت ماه یا همان دو هفته پس از پایان ثبت نام منتشر شود بنابراین از همه نامزدها خواستیم که اقدام به ثبت نام کنند.

وی در خاتمه در مورد کاندیداتوری خود در انتخابات شورای اسلامی شهر مشهد مقدس تاکید کرد:‌ تا این لحظه بنده تصمیمی مبنی بر کاندیداتوری در انتخابات نداشته و ثبت نام نکردم.
انتهای پیام/70003/صا30

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها