امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۰۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140104
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به ...

ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اظهارات مطرح شده در همایش دیروز اصلاح‌طلبان، گفت: برخی سخنرانان از عزم و اراده تشکل‌های اصلاح‌طلب برای فتح کرسی‌های نمایندگان مجلس دهم سخن گفتند.

وی با تأکید بر اینکه فتح مجلس با شعار ممکن نیست، ادامه داد: اگر امروز در بخش‌های مدیریتی کشور اعم از صنعت، دانشگاه و در سطح استان‌ها خوب کار کنند، مردم هم به آنها رای خواهند داد، زیرا نمایندگان کنونی نیز از میان همین مردم برخواستند و منتخب آنا هستند.

جراره از مجاز نبودن ورود فتنه‌گران به مجلس سخن گفت و با اشاره به برخی مطالب مطرح شده در همایش دیروز اصلاح‌طلبان مبنی بر رفع حصر از سران فتنه، گفت: حصر عین قانون است و تصمیمی از سوی شورای عالی امنیت ملی است.

وی حصر برای سران فتنه را عین لطف نظام در حق آنان خواند و با توصیه به اصلاح‌طلبان جهت پرهیز از تلاش برای تغییر مجازات سران فتنه، اظهار داشت: اگر سران فتنه محاکمه شوند مجازات بسیار سنگین‌تری برای آنان وضع می‌شود لذا در همین موقعیت کنونی وضع بسیار بهتری دارند. هر چند ممکن است، خود آنان و اطرافیانشان نخواهند متوجه این موضوع باشند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس در پایان گفت: هر کس علیه نظام اسلامی طغیان کند، جزایش جز اعدام نیست.

جراره همچنین با بیان اینکه مقامات دولتی در این همایش حضور پیدا نکردند، عدم حضور دولتی‌ها در این همایش را نشان‌دهنده جدا بودن خط دولت با فتنه‌گران عنوان کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار