امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140108
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ...

ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه عربستان تمام تلاش خود را به کار گرفته تا برای انقلاب اسلامی مزاحمت ایجاد کند، گفت: آنها طی سال‌های پس از انقلاب گوش به فرمان آمریکا از هیچ اقدامی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دریغ نکرده‌اند.

وی با یادآوری اینکه عربستان سعودی در زمان جنگ تحمیلی در کنار صدام ایستاده بود، خاطرنشان کرد: امروز آنها حامی اصلی داعش محسوب می‌شوند و در واقع اقدامات داعش متوجه عربستان است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی آخرین اقدام عربستان در راستای اقدامات ضد اسلامی- ایرانی کشور را کاهش قیمت نفت برشمرد و گفت: عربستان با این اقدام سرمایه‌های کشورهای اسلامی را به باد می‌دهد.

آقامحمدی اضافه کرد: این اقدامات برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی انجام می‌شود اما آنها راه به جایی نخواهند برد زیرا مردم ما این سیاست‌ها را شناخته و مقابل آن ایستادگی می‌کنند.

وی با اشاره به اظهارات رئیس‌جمهور در سفر به استان بوشهر گفت: اظهارات رئیس‌جمهور سنجیده و با توجه به فضای موجود بود؛ رئیس‌جمهور اقدامات ضد اسلامی- ایرانی عربستان را حس کرده و نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با تمجید از مواضع رئیس‌جمهور اظهار داشت: برخی وزارتخانه‌هایی که باید به صحبت‌های رئیس‌جمهور توجه کرده و سیاست‌های وی را دنبال کنند به کار دیگری مشغولند؛ به طور مثال وزارت ارشاد روزنامه وطن امروز را به جرم انتشار خبر مرگ پادشاه عربستان دادگاهی کرده و اگر وزارت ارشاد اینقدر برای عربستان ناراحت است، نسبت به صحبت‌های رئیس‌جمهور هم واکنش منفی نشان دهد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها