امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140110
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 180
مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد محورهای

مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد محورهای سخنرانی همایش اصلاح‌طلبان در روز 25 دی، یکی از ویژگی‌های اصلاح‌طلبی را فراموش‌کاری خواند و گفت: آنها همه حوادث و سوابق خود را تحت شعارهای عوام‌فریبانه و آزادی بیان پنهان می‌کنند.

وی با تاکید بر مخالفت بحث رفع حصر با قانون، اظهار داشت: اصلاح‌طلبان از همان خرداد 76 بزرگترین رفتارهای خلاف قانون را مرتکب شدند و اکنون نیز همان روند را ادامه می‌دهند.

کوچک‌زاده در مورد محوری از سخنان اصلاح‌طلبان در همایش دیروز با موضوع در دست گرفتن اکثریت مجلس دهم، گفت: این حرف مصداق «شتر در خواب بیند پنبه دانه» است آنها با این همه سیاه‌کاری‌ها قادر به فتح مجلس آینده نخواهند بود.

وی ادامه داد: آنها سناریویی تنظیم و افراد بازی خورده را تحریک می‌کنند و سپس بازی ناجوانمردانه‌ای در رسانه‌های بیگانه علیه نظام به راه می‌اندازند تا مجلس اصولگرا را مورد هجمه قرار دهند اما این راهبرد رنگ باخته و مردم آنها را شناخته‌اند.

نماینده مردم تهران در مجلس با یادآوری موارد مشابه قطع سخنرانی در مجلس در سال‌های گذشته و تقبیح این کار از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت:‌ در آن زمان روزنامه‌های زنجیره‌ای کوچکترین اعتراضی به عمل نکردند که نشان می‌دهد این‌ها دلشان به حال آزادی بیان نسوخته است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار