امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140111
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به همایش اصلاح‌طلبان که در آن بر روی رفع حصر از سران فتنه مانور ...

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به همایش اصلاح‌طلبان که در آن بر روی رفع حصر از سران فتنه مانور داده شده است، گفت: برای تطهیر سران فتنه خطی دنبال می‌شود تا فضا را مهندسی کرده و از نظام امتیازگیری کنند.

وی با یادآوری مسئله‌دار بودن برخی فعالان بحث رفع حصر سران فتنه، افزود: هدف آنان ذهنیت‌سازی برای مردم و فشار بر شورای نگهبان جهت عبور دادن فتنه‌گران از فیلتر نظام برای نمایندگی مجلس آینده است.

سلیمی، شکستن خط قرمز نظام در مورد فتنه را هدف دیگر این عده برشمرد و گفت: ایجاد انحراف در افکار مردم و کشاندن آن به سمت مطالبات بدلی به جای امور مهمی چون اشتغال، تورم و دیگر مشکلات هدف دیگر طراحان این پروژه است.

وی از سابقه اصلاح‌طلبان در جایگزین کردن توسعه سیاسی به جای توسعه اقتصادی سخن گفت و خاطرنشان کرد: اکنون باید تکیه اصلی ما بر روی مذاکرات باشد اما مشخص نیست ما پس از 16 ماه مذاکره در این حوزه چه دستاوردی داشتیم.

نماینده مردم محلات در مجلس گفت: به نظر می‌رسد عده‌ای بیشتر به دنبال فضاسازی و سواستفاده از مردم هستند والا چرا در انتخابات ریاست جمهوری از کاندیدای عاریتی حمایت کردند در حالی که مدعی‌اند در میان مردم محبوبیت داشتند.

وی با اشاره به ثروت‌اندوزی بعضی اصلاح‌طلبان در دوران مسئولیت خود ثروت‌های میلیاردی برخی از آنان را یادآور شد و افزود: چرا هیچ‌گونه پاسخگویی نسبت به اینکه این ثروت‌ها از کجا آورده شده است صورت نمی‌گیرد.

سلیمی با اشاره به افزایش بیکاری در ماه‌های اخیر و عدم حل مشکل تورم به رغم وعده 100 روزه برای آن، گفت: اکثر کارخانه‌ها راکد شده و در بورس 16 هزار و 500 میلیارد تومان به مردم ضرر وارد شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: چرا در دوره تنش‌زدایی نفت این مقدار ارزان شده است؟ و چرا به رغم ارتباط خوبی که میان بعضی مسئولین با حکام سعودی است قیمت نفت کاهش یافته است؟

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: بعضی که به دنبال سوءاستفاده از مردم در مقطع انتخابات بودند از این به بعد هر روز یک مسئله دسته چندم را علم خواهند کرد تا نقطه‌ضعف‌ها پوشیده شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها