امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140112
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
حسن مرادی جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به برگزاری همایش ...

حسن مرادی جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به برگزاری همایش اصلاح& zwnj;طلبان که با رویکرد حمایت از فتنه برگزار شد، گفت: با بررسی اخباری که از همایش اصلاح‌طلبان منتشر شد متوجه می‌شویم آنها به دنبال منافع سیاسی خود هستند و مشکلات مردم برای آنها آنچنان اهمیتی ندارد.

وی افزود: عدم توجه به مسائل و مشکلات مردم در این همایش و اینکه فقط شعارهای سیاسی ساختارشکنانه مطرح شد نشان می‌دهد اصلاح‌طلبان برنامه‌ای برای رفع مشکلات مردم و اداره کشور ندارند.

مرادی در ادامه با تاکید بر لزوم  هوشیاری بیش از پیش و رصد دستگاه‌های نظارتی بر فعالیت اصلاح‌طلبان افراطی افزود: دستگاه‌های نظارتی و امنیتی وظیفه و ماموریت دارند به گونه‌ای عمل کنند که مردم شاهد یک فتنه جدید نباشند و در مقابل هرگونه تحرکی که باعث شکل‌گیری آن فتنه می‌شود بایستند.

جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در خاتمه خاطرنشان کرد: باتوجه به تجربیاتی که از سال 88 به دست آمد و با توجه به شرایط ما در منطقه و اینکه دشمن منتظر هر فرصتی برای آسیب زدن به ما است، مسلماً جامعه انتظار دارد دستگاه‌های نظارتی عملکرد فتنه‌گران و حامیان آنها را دقیقا رصد کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها