امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140113
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به همایش اصلاح ...

احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به همایش اصلاح طلبان که & nbsp;با رویکرد حمایت از فتنه‌گران برگزار شد، گفت:  برای همه مشخص و محرز است که خط قرمز مردم و نظام فتنه است، مسئله‌ای که بارها مقام معظم رهبری بر آن تاکید داشتند و مردم با خلق حماسه 9 دی جنین فتنه 88 را سقط کردند.

وی ادامه داد: اصلاح طلبان باید توجه داشته باشند که اگر می‌خواهند حیات سیاسی خود را بازیابی کنند باید از ساختارشکنی و فتنه‌گری دست بردارند چراکه مردم به آنها اجازه حضور و کسب قدرت نمی‌دهند.

امیرآبادی همچنین با اشاره به روند رای اعتماد مجلس به وزیرعلوم، تصریح کرد:‌ قاطعیت نظام در برخورد با جریان فتنه به ویژه عملکرد نمایندگان مجلس در مواجهه با دولت درست بود چراکه فتنه خط قرمز مردم و مجلس و نظام است.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه همچنین با بیان اینکه نیاز امروز مردم حل مشکل بیکاری و مسائل معیشتی است، گفت:‌ جریان اصلاحات هیچ وقت به فکر حل مشکلات مردم نبوده و همانطور که خودشان هم تاکید دارند فقط دنبال سیاسی‌کاری هستند.

وی همچنین در ادامه به نتیجه پیوند جریان کارگزاران با اصلاحات اشاره کرد و گفت: اگر این اتفاق بیفتد یا شاهد فساد اقتصادی هستیم و یا اینکه محرومین در زیر چرخ توسعه له می‌شوند.

امیرآبادی در ادامه با بیان اینکه اصلاح طلبان با همایشی که برگزار کردند سعی داشتند تا مردگان سیاسی را احیا کنند، گفت: این جریان همیشه به دنبال ایجاد ناآرامی بوده تا از این طریق فرصتی برای نفس کشیدن پیدا کند.  

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه همچنین تصریح کرد: موضوع تامین بودجه چنین همایش‌هایی یکی از سوالاتی است که در ذهن مردم همیشه مطرح است و هیچ‌کدام از اعضای این جریانات تاکنون در این زمینه شفاف‌سازی نکرده‌اند.

وی افزود: بالاخره باید مشخص شود هزینه‌ سایت‌ها، و روزنامه‌هایی به مقدسات و ارکان نظام هتاکی می‌کنند از کجا تامین می‌شود چه مناصب قدرت و ثروتی در پشت این جریان هستند.

امیرآبادی در پایان با بیان اینکه  توصیه ما همیشه هوشیاری و مراقبت درخصوص عملکرد فتنه‌گران بود، گفت:‌ دستگاه‌ها مربوطه باید هوشیار باشند تا خدایی ناکرده مردم و نظام از این ناحیه آسیب نبینند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها