امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140115
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 73
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جامعه اسلامی مهندسین در محکومیت اقدام نشریه فرانسوی در بازنشر کاریکاتور موهن علیه نبی‌

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جامعه اسلامی مهندسین در محکومیت اقدام نشریه فرانسوی در بازنشر کاریکاتور موهن علیه نبی‌ مکرم اسلام (ص) بیانیه‌ای صادر کرد.
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
«حرکت شرم‌آور و دین ستیز نشریه معلوم‌الحال فرانسوی در بازنشر کاریکاتور موهن علیه رسول مهر و رحمت، پیامبر اعظم (ارواحنا فداه) قلوب تمامی آزادگان جهان و موحدان و متدینان علی‌الخصوص مسلمانان عالم را جریحه‌دار کرد.

در جهانی که اندیشمندی برای زیر سؤال بردن داستانی به نام هولوکاست به زندان افکنده می‌شود و آزادی بیان در پای منافع صهیونیست به هیچ انگاشته شده، بهترین خلق خدا از ازل تا ابد به سخره گرفته می‌شود و این حرکت موهن درنظر دشمنان دین و بندگان زر و زور و تزویر، عین آزادی بیان قلمداد می‌گردد.

درحالیکه آموزه‌های اسلام ناب محمدی(ص) هرگونه خشونت و افراط را به صراحت تقبیح می‌کند و از قضا مسلمانان عالم بزرگترین قربانیان تروریسم در جهان هستند، در اقدامی مشکوک و پر از ابهام به دفتر نشریه‌ای معلوم‌الحال که سابقه‌ای روشن در اسلام ستیزی دارد، حمله می‌شود و تعدادی کشته برجای می‌ماند و این سرآغازی می‌شود تا اسلام ستیزان و  دشمنان رسول اعظم(ص) عقده گشایی کنند و سردمدار تروریسم یعنی رژیم کودک‌کش صهیونیستی و حامیان مزوّرش دست در دست، راهپیمایی علیه خشونت و تروریست برگزار کنند و باز سرپوشی باشد بر قتل و جنایت و آدم‌کشی و حمایت از تروریسم.

جامعه اسلامی مهندسین به عنوان تشکلی اصولگرا ضمن محکومیت هرگونه اعمال تروریستی، قاطعانه اقدام موهن نشریه فرانسوی را در توهین به ساحت مقدس حضرت خاتم الانبیاء،پیامبر اعظم(ص)، محکوم نموده و از عموم آزادمردان و پیروان ادیان آسمانی به ویژه علما و نخبگان امت اسلام می‌خواهد تا در برابر این اقدام وقیحانه موضع‌گیری کرده و تلاش خود را مصروف افشای پشت پرده جریان‌های تروریستی اسلام‌نما و همچنین دشمنان پلید اسلام ستیز و اهانت کنندگان به ساحت مقدس حضرت ختمی مرتبت(ص) کنند.

به امید روزی که جهان با ظهور مصلح آخرالزمان،مهدی موعود(عج) سرشار از شمیم عطر آموزه های اسلام ناب محمدی(صلّی الله علیه و اله و سلّم) شود.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها