امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۰۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140116
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
حجت‌الاسلام محمود رجبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره همایش ...

حجت‌الاسلام محمود رجبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره همایش اصلاح& zwnj;طلبان و حمایت همه جانبه آنها از سران فتنه اظهار داشت: اصلاح‌طلبان منادی فتنه هستند و در این همایش نمود شفاف و گسترده این نگرش را ملاحظه کردیم.

حجت‌الاسلام رجبی با بیان اینکه پیش از این نیز اصلاح‌طلبان مشهور و برجسته با تعابیر مختلفی از سران فتنه حمایت کرده بودند، افزود: متأسفانه رئیس‌جمهور و دستیاران وی نیز زمانی از آنها درباره آزادی سران فتنه سؤال می‌شود، تأکید دارند که سر قول خود هستیم.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر اینکه اصلاح‌طلبان حاضر نیستند خط خود را از جریان فتنه جدا کنند، تصریح کرد: آنها با وجود اینکه فتنه را با تعابیری محکوم کرده‌اند اما از سران فتنه که نقش اصلی را در اوج‌گیری این جریان داشتند و باعث شدند دشمن از انتخابات سوءاسفتاده خاصی کند اعلام برائت نکرده‌اند از این رو هنوز هم در خواب غفلت و کج اندیشی به سر می‌برند.

وی به تکرار کج اندیشی‌های دوران دوم خرداد از سوی اصلاح‌طلبان اشاره کرد و یادآور شد: اگر کسی آن زمان هم ماهیت جریان اصلاحات را می‌شناخت نمود این تفکر را در آنجا می‌دید، از این رو طرز تفکر اصلاح‌طلبی زمینه را برای این فتنه مهیا کرد.

حجت‌الاسلام رجبی به اقدامات نمایندگان اصلاح‌طلب در مجلس ششم پرداخت و ادامه داد: آن فضا علائم روشنی بود که عمق اندیشه جریان اصلاح‌طلبی را نشان می‌داد و همایش 25دی اصلاح‌طلبان نیز به اقتضای تفکر غلط و بی‌بصیرتی موجود در این نظام فکری صورت گرفت.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تأکید کرد: همایش اصلاح‌طلبان و حمایت آنها از فتنه نشان داد که نباید جریان فتنه و تبیین ابعاد و خیانت‌های فتنه‌گران را فراموش کرد چرا که برخی نه تنها می‌خواهند فتنه را فراموش کنیم بلکه در صدد تطهیر فتنه هستند.

وی افزود: ما باید بازخوانی فتنه و حماسه 9 دی را زنده نگه داریم چرا که برخی برای می‌خواهند این توطئه را که خطرناک‌تر از جنگ تحمیلی بود فراموش کنند و برای این موضوع برنامه جدی هم دارند و همایش اصلاح‌طلبان مصداق تطهیر فتنه بود.

حجت‌الاسلام رجبی در پایان خاطرنشان کرد: باید با تبیین ابعاد خیانت فتنه‌گران چهره واقعی آنها به ثبت برسد و مردم و مجلس نیز هوشیار باشند و اجازه ندهند آنها در جایگاه‌های حساس قرار بگیرند. البته مجلس در این زمینه تا کنون بسیار خوب عمل کرده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها