امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۱۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140126
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
محمد باقر الفت در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره گردهمایی اخیر این معاونت و دستاوردهای آن گفت: ما ...

محمد باقر الفت در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره گردهمایی اخیر این معاونت و دستاوردهای آن گفت: ما در یکسال گذشته در حوزه پیشگیری توقف فعالیت‌ها داشتیم که لازم بود برای سازماندهی مجدد و برای روی فرم آوردن نیروهایمان و بیان سیاست‌ها و ابلاغ صحبت‌های ریاست قوه قضائیه و برای اینکه کار را احیای مجدد کرده باشیم گردهمایی را برپا کردیم.

وی افزود: شنیدن نقطه نظرات کارشناسان و معاونین پیشگیری از وقوع جرم استان‌ها برای ما بسیار تعیین کننده بود. هم‌اکنون با یک انگیزه جدید، با روحیه‌ای بالا و با افقی روشن دوباره فعالیت‌های معاونت پیشگیری از وقوع جرم از سر گرفته می‌شود.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه‌قضائیه در خاتمه اظهار داشت: ما گردهمایی را در مسیر کار و در مسیر اجرا برگزار می‌کنیم. هر جایی که کار به بن‌بست رسید و نیاز به یک مسیر جدید داشت برای اینکه راه را باز کنیم از این دست تجمعات داریم ولی تجمع از این نظر که فقط تجمع داشته باشیم را برگزار نمی‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها