امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۵:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140157
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 121
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بزرگترین سازمان صهیونیست ـ مسیحی به نام «مسیحی‌های متحد برای ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بزرگترین سازمان صهیونیست ـ مسیحی به نام «مسیحی‌های متحد برای اسرائیل» به تازگی مدعی شده دو میلیون عضو دارد اما برخی می‌گویند معنای این امر چیزی بیش  از این نیست که این سازمان ایمیل‌های دو میلیون نفر را در اختیار دارد.
«مسیحی‌های متحد برای اسرائیل» یک سازمان آمریکایی است که خودش را جنبشی متشکل از مردم با تمرکز بر حمایت از اسرائیل معرفی می‌کند. از این سازمان به عنوان بزرگترین سازمان طرفدار اسرائیل در آمریکا یاد می‌شود.
روزنامه واشنگتن‌پست حدود ده روز پیش در گزارشی اعلام کرده بود این سازمان اکنون 2 میلیون عضو دارد اما روزنامه «کاریزما»این آمار را جعلی دانسته است.
این روزنامه در این باره نوشت: «افراد داخلی این سازمان می‌دانند که عضویت در این سازمان معنایی بیش از اینکه آنها ایمیل شما را در اختیار داشته باشند ندارد. نه لازم است پولی پرداخت کنید، نه چیزی را امضا کنید و حتی اگر شما خودتان را از آن فهرست خارج کنید باز هم عضو این سازمان تلقی می‌شوید.»
به نوشته کاریزما، اعضای واقعی این سازمان بین 30 هزار تا 50 هزار نفر است.
انتهای پیام/ا.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها