امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140177
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برگزاری هفتمین دوره مسابقات قرآن نورالهدی امسال به اتحادیه مؤسسات قرآنی ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برگزاری هفتمین دوره مسابقات قرآن نورالهدی امسال به اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی کشور واگذار شد به همین جهت این اتحادیه مؤسسات قرآنی را بسیج کرد تا از این طرق مسابقات تفسیر قرآن «نورالهدی» به خوبی برگزار شود.

حجت‌الاسلام «حسین کوششی» مدیر عامل اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: در برگزاری این آزمون تمامی اتحادیه‌های استانی تلاش کردند که البته برخی از مؤسسات نسبت به برپایی منظم و دقیق مسابقه تفسیر قرآن «نورالهدی» برنامه بهتری نسبت به سایر مؤسسات داشتند.

وی با اشاره به معرفی مؤسسات برتر در برگزاری مسابقات «نورالهدی» خاطر نشان کرد: در اتحادیه طرح جدیدی در نظر گرفته‌ایم تا از این طریق اتحادیه‌ها و مؤسسات قرآنی که در مسابقات «نورالهدی» همکاری داشتند ارزیابی شده و در پایان این پایش، مؤسسات برتر معرفی و تقدیر شوند.

حجت‌الاسلام کوششی شناسایی توانمندی‌های مؤسسات قرآنی را یکی دیگر از اهداف ارزیابی عملکرد مؤسسات در اجرای هفتمین دوره مسابقات تفسیر قرآن «نورالهدی» عنوان کرد و گفت: با این رویکرد قصد داریم مؤسسات فعال در هر عرصه قرآنی را شناسایی و برای تقویت فعالیت‌های آنها برنامه‌ریزی کنیم تا از این طریق بتوانیم امور قرآنی را بهتر از گذشته پیگیری کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها