امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140191
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،علیرضا رضاداد دبیر سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر در حاشیه حضور در ویژه برنامه "یک فیلم، یک ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،علیرضا رضاداد دبیر سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر در حاشیه حضور در ویژه برنامه "یک فیلم، یک سلام& quot; به گفت‌وگو با اهالی رسانه پرداخت.
رضاداد با بیان اینکه این برنامه می‌تواند به تبلیغات فیلم های راه یافته به جشنواره کمک شایانی کند گفت: این ویژه برنامه قبل از برگزاری جشنواره فیلم فجر می تواند به معرفی هرچه بهتر فیلم ها کمک کند.

وی ادامه داد: این برنامه به مخاطبان سینما کمک می‌کند تا در ایام جشنواره و اکران فیلم ها با آگاهی و تمایل بیشتری به استقبال آثار بروند.

رضاداد از حضور اهالی رسانه، عکاسان و تصویربرداران حاضر در این برنامه تقدیر و تشکر کرد و گفت: پوشش این برنامه در رسانه ها توسط همکاران رسانه ای به مخاطبان در مورد فیلم ها آگاهی می‌دهد.

وی افزود: امسال در جشنواره کار متفاوتی انجام دادیم که از هر فیلم شعار خواستیم؛ شعار جشنواره پیش به سوی اکران موفق است.

وی تصریح کرد: ما همیشه نقطه ضعف داشتیم که مردم اطلاعاتشان در خصوص برنامه های جشنواره ناقص است چرا که نسبت به فیلم‌ها بدون اطلاعات وارد جشنواره می‌شدند و بعد از پیش فروش بلیت‌ها مردم انتظار داشتند که اطلاعات کامل را در اختیارشان قرار دهیم.

رضاداد ادامه داد: البته در این بین بولتن‌های کوچکی تهیه می‌شد که شاید انتظار را برآورده نمی‌کرد. در نهایت ما فکر کردیم با برنامه‌ای به نام «یک فیلم، یک سلام» تهیه کنیم تا مردم با آگاهی بتوانند فیلم‌ها را انتخاب کنند.

وی اظهار کرد: خیلی خوشحالم که این برنامه با موفقیت پیش رفت و فراتر از سطح انتظار ما بود. من از احد میکاییل زاده و همکارانش که این برنامه را اجرا کردند، کمال تشکر را دارم.

دبیر سی و سومین جشنواره فیلم فجردر ادامه درباره دعوت از حضور مردم در جشنواره فجر گفت: از مردم تقاضا می‌کنم خیلی به سالن‌های سینما در ایام جشنواره هجوم نیاورند زیرا ظرفیت‌مان بسیار محدود است. امیدوارم بیش از جشنواره در زمان اکران عمومی آثار میزبان مردم باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها