امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140192
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 124
به گزارش حبرنگار سینمایی فارس،«بیداری» را شرکت مستقل فیلمسازی بنارویا پیکچرز تهیه می‌کند.کلید فیلمبرداری این اکشن دلهره آور 16 فوریه ...

به گزارش حبرنگار سینمایی فارس،«بیداری» را شرکت مستقل فیلمسازی بنارویا پیکچرز تهیه می‌کند.کلید فیلمبرداری این اکشن دلهره آور 16 فوریه در منطقه کلیولند زده می شود و جان پوگو کارگردان آن است.

ویلیس در «بیداری» نقش یک تبعیدی را بازی می کند،که برای شرکت در مراسم تدفین برادر بزرگ تر خود به محل زندگی دوران کودکی اش برمی گردد.اما او در جزیره متروکه محل زنگی خود،با دردسرهای تازه ای روبرو شده و مجبور به محافظت از اعضای خانواده اش می شود.

کریس بوره‌لی فیلمنامه اصیل و غیراقتباسی فیلم را نوشته و جان پوگو آن را دوباره نویسی کرده است.

بروس وبلیس می‌گوید: پوگو سابقه خوب و زیادی در کار نگارش فیلم‌نامه های تعلیقی دارد و به همین خاطر،بازی در فیلم او را قبول کرده است.

تهیه کنندگان فیلم هم عقیده دارند «بیداری» یک بار دیگر بروس ویلیس را در قالب نقش‌های اکشن موفق دهه هشتاد و نودی او،در معرض دید تماشاگران سینما قرار خواهد داد.

ویلیس در دهه هشتاد میلادی با بازی در مجموعه فیلم «جان سخت»،به صورت یکی از مطرح ترین بازیگران ژانر اکشن درآمد.

در سال‌های اخیر،او فیلم دو قسمتی «سرخ» را روی پرده سینماها داشته که با استقبال تماشاگران روبرو شده است.قصه این فیلم،در باره گروهی از قهرمانان اکشن پیر است که وارد یک سری ماجراجویی دلهره آور می‌شوند.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها