امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140196
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 135
بابک عابدینی رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران  در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره ...

بابک عابدینی رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران  در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره برنامه آتی این اتحادیه بیان داشت: برگزاری کلاس‌های آموزشی محاسبه قیمت تمام شده در سیستم چاپ «روتوگراور» و «فلکسو گراور» در این اتحادیه در حال برنامه‌ریزی است که این کلاس‌های آموزشی، از نیمه اول بهمن سال جاری برای اهالی صنعت چاپ کشور برگزار می‌شود.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چه کسانی می‌توانند در این کلاس‌ها شرکت کنند، ادامه داد: اعضای چاپخانه‌های «فلکسو» و «روتوگراور» که عضو اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران هستند و کسانی که به طور آزاد، علاقه‌مند برای استفاده از این کلاس‌ها هستند، می‌توانند در این جلسات حضور به عمل آورند.

عابدینی درباره هزینه ثبت‌نام این کلاس‌های آموزشی گفت: هزینه‌های برگزاری کلاس‌های آموزشی و محاسبه قیمت تمام شده در سیستم چاپ «روتوگراور» و «فلکسو گراور»، هنوز جمع‌بندی نشده است، اما اگر بتوانیم، این کلاس ها را بدون اخذ شهریه برپا خواهیم کرد، اما اگر هزینه اساتید بالا باشد، مجبور هستیم مبلغ اندکی را از شرکت‌کنندگان دریافت کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها