امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140203
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 217
به گزارش حبرنگار سینمایی فارس،مشکلات تولید باعث تغییر زمان نمایش عمومی محصول تازه کمپانی والت دیزنی شده است. در حال حاضر،این انیمیشن خانوادگی و ...

به گزارش حبرنگار سینمایی فارس،مشکلات تولید باعث تغییر زمان نمایش عمومی محصول تازه کمپانی والت دیزنی شده است.

در حال حاضر،این انیمیشن خانوادگی و ماجراجویانه برای  15 آوریل سال 2016 به نمایش عمومی در می‌ آید.تا قبل از این،قرار بود نسخه تازه این انیمیشن کودکانه در تاریخ 9 اکتبر سال جاری میلادی اکران عمومی شود.

با وجود آنکه مسئولان کمپانی والت دیزنی می گویند روند تولید فیلم با مشکلی روبرو نشده است،ولی اهل فن چنین عقیده‌ای ندارند.آنها م‌ گویند تغییر زمان نمایش عمومی فیلم،به معنی آن است که «کتاب جنگل» تازه با مشکلاتی همراه شده است.

این در حالی است که کمپانی والت دیزنی در بیانیه مربوط به تغییر زمان نمایش عمومی فیلم،دلیلی برای این اقدام خود عنوان نکرده است.

جان فاورو اکشن ساز مطزح سینما،امر کارگردانی نسخه تازه «کتاب جنگل» را به عهده دارد.فیلمنامه فیلم براساس یک افسانه قدیمی و معروف نوشته شده است.این افسانه در باره پسربچه یتیمی است که در دل جنگل‌های هندوستان،توسط گروهی از حیوانات بزرگ می‌شود.

بازیگرانی مثل اسکارلت جوهانسن،ادریس البا و بیل موری صدای خود را به کاراکترهای اصلی این انیمیشن خانوادگی و ماجراجویانه قرض داده‌اند.

کمپانی والت دیزنی قبل از این در سال 1967 هم یک انیمیشن موفق براساس این قصه کلاسیک تهیه کرد. اما نسخه جدید،نسخه دوباره سازی شده این اثر کلاسیک نیست و از حال و هوای متفاوتی برخوردار است.

انتهای پیام

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار