امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140207
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 172
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،نسخه جدید این کمدی بزن و بکوب به احیای دوباره قصه این مجموعه فیلم می‌پردازد و منابع نزدیک به پروژه می‌گویند ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،نسخه جدید این کمدی بزن و بکوب به احیای دوباره قصه این مجموعه فیلم می‌پردازد و منابع نزدیک به پروژه می‌گویند نسخه تازه «شکارچیان ارواح» حال و هوایی زنانه خواهد داشت و تعدادی کاراکتر زن،در نقش‌های اصلی آن ظاهر می‌شوند.

این نسخه نه دنباله‌ای بر ماجراهای نسخه اصلی است و نه حکایت کاراکترهای قسمت‌های بعدی را تعریف می‌کند.در قصه نسخه احیا شده این مجموعه فیلم،چند شکارچی ارواح که همه خانم هستند،در شهر نیویورک در جست و جوی ارواح سزگردان هستند.

شرکت سونی که تهیه کننده فیلم است،آن را براساس فیلم نامه ای از پل فیگ و کتی دیپولد تولید خواهد کرد.فیگ کارگردان فیلم هم هست.

پل فیگ از نسخه احیا شده «شکارچیان ارواح» به عنوان یک کمدی پرجنب و جوش زن محور یاد می‌کند.

ملیسا مک کارتی در دو سال اخیر با بازی در کمدی هایی مثل «دزدیدن هویت»،«ساق دوش ها» و «هیت» تبدیل به یکی از موفق ترین کمدین های زن دنیای سینما شده است.

کمدی جدید او به نام «جاسوس» همین روزها به روی پرده سینماهای کشورهای مختلف جهان می‌رود.

صنعت سینما بیش از پنج سال است که قصد تولید نسخه تازه ای از فیلم موفق «شکارچیان ارواح» را دارد.اما تا به امروز صحبتی در باره زن محور بودن فیلم نامه آن در میان نبود.

این فیلم در اواسط دهه هشتاد میلادی به روی پرده سینماها رفت و سیگورنی ویور در کنار چند کاراکتر مرد،یکی از بازیگران اصلی آن بود.

انتهای پیام

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار