امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۲۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14021
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۹
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد شریف ملک زاده اظهار داشت: روز شنبه 8 تیرماه نشستی با حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد شریف ملک زاده اظهار داشت: روز شنبه 8 تیرماه نشستی با حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی به منظور بررسی مسائل و مشکلات پیش روی سرمایه گذاران در حوزه میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری برگزار خواهد شد.

وی افزود:این نشست در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی و با حضور مدیران کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و معاونان سرمایه گذاری استانها برگزار می شود.

ملک زاده یادآور شد: در حاشیه این نشست نمایشگاهی از سرمایه گذاری‌های انجام شده در بخش گردشگری برپا می شود.

وی همچنین از برگزاری همایشی با حضور دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری خبر داد و تاکید کرد:در این همایش که 9 تیر ماه و با هماهنگی کانون اتومبیلرانی و جهانگردی برگزار خواهد شد نحوه صدور مجوز و واگذاری امور به بخش خصوصی مورد بررسی قرار گرفته و به اجرا در می آید.

معاون رئیس جمهور در ادامه از برگزاری مراسم تجلیل از صادر کنندگان نمونه صنایع دستی خبر داد و گفت:با توجه به افزایش چشمگیر صادرات صنایع دستی در سال 91 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ،از صادر کنندگان نمونه صنایع دستی کشور طی مراسمی تجلیل خواهد شد.

به گفته وی این مراسم روز دوشنبه 10 تیر ماه در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می شود.

ملک زاده در ادامه از راه اندازی موزه بزرگان دین در روز سه شنبه یازدهم تیرماه خبر داد و تاکید کرد: در این موزه، سردیس،آثار و زندگی‌نامه بزرگان،علما و اندیشمندان دینی در دوره‌های مختلف معرفی خواهد شد.

وی با بیان اینکه این موزه در ساختمان ارگ آزادی راه اندازی می شود خاطرنشان کرد: هدف از راه‌اندازی این موزه، ادای دین به تلاش‌ها و مجاهدت‌های علماو بزرگان دین و معرفی آنها به نسل‌های آینده است.

رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری همچنین از برگزاری نمایشگاه مجموعه داران خصوصی کشور خبر داد و گفت:این نمایشگاه روز های 16،17 و 18 تیرماه در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد و موزه های فرش،رضا عباسی و آبگینه برپا می شود.

وی خاطر نشان کرد: در مراسم اختتامیه این نمایشگاه که روز 18 تیر ماه در سالن حافظیه سعدآباد به اجرا در می آید نشستی تخصصی پیرامون مباحث مجموعه داران و موزه داران خصوصی برگزار می شود.

ملک زاده در پایان از برپایی جشن رمضان از 19 تیرماه برابر با آغاز ماه مبارک رمضان تا 18 مرداد برابر با پایان این ماه مبارک در مجموعه فرهنگی،تاریخی نیاوران خبر داد و گفت:جشن رمضان در طول ماه مبارک و با هماهنگی معاونت میراث فرهنگی کشور برگزار می شود که طی آن هر شب یک ثبت ملی خواهیم داشت.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار