امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140211
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
مفید کیایی نژاد در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با انتقاد از ساده لوحی مسئولان سازمان میراث فرهنگی در پذیرفتن ...

مفید کیایی نژاد در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با انتقاد از ساده لوحی مسئولان سازمان میراث فرهنگی در پذیرفتن شیردال تقلبی گفت: متأسفانه برخی از مسئولان ما به لبخندهای دروغین آمریکا دل بسته اند در حالیکه عدم حسن نیت آنها بارها به ما اثبات شده است اما همچنان عده‌ای نمی‌خواهند این موضوع را باور کنند.

وی ادامه داد: به طور کلی این دشمن دشمنی است که هیچ وقت با ما کنار نخواهد آمد و نمونه بارز آن که هم اکنون می‌توان به آن استناد کرد مذاکرات هسته‌ای است، آمریکا دشمنی است که آنقدر با ما می‌جنگد که اسلام، انقلاب و دینمان را از ما بگیرد.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تا کنون کمیسیون فرهنگی مجلس در مورد موارد مختلفی با دولت تذکراتی داده است اما متأسفانه شرایط به گونه ای است که دولت به تذکرات مجلس اعتنای چندانی ندارد و به کار خود ادامه می‌دهد.

کیایی نژاد افزود: مسئولان ما باید دقت کنند و هوشیارانه عمل کنند تا اینگونه رفتارهای آنها به ضرر وجهه بین المللی ما تمام نشود هم اکنون نیز مسئولان میراث فرهنگی بهتر است آن شی تقلبی را از موزه خارج کنند و مراتب اعتراض خود را به دولت آمریکا اعلام کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها