امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140231
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
امیرحسین قاضی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به اقدام دوپهلوی وزارت ارشاد در برابر تخلفات ...

امیرحسین قاضی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به اقدام دوپهلوی وزارت ارشاد در برابر تخلفات رسانه& zwnj;ای و توهین به مقدسات در برخی از رسانه‌‌های داخلی اظهار داشت: به نظر من اقدام وزارت ارشاد دوپهلو نبوده بلکه اقدام این وزاتخانه کاملا در جهت حمایت از توهین‌کنندگان به مقدسات و رسول اکرم (ص) بوده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: متاسفانه عملکرد وزارت ارشاد به نحوی است که مصداق برخوردهای اینچنینی در آن زیاد بوده است. از جمله می‌توان به محکومیت لایحه قصاص اشاره کرد که این مسئله در کنار عدم واکنش ارشاد به دلیل سر و صدای مجلس پیگیری و محکوم شد.

وی بیان داشت: غرب ظاهرا درصدد است توهین به رسول الله (ص) را عادی کند تا زمینه بازی با مقدسات مسلمین جهان را ایجاد کند که این امر بابی در جهت توسعه تروریست است.

به گفته این نماینده مردم ایران در مشهد و کلات، عده‌ای از حمایت از تروریست و توهین به مقدسات خوشحال می‌شوند.

وی با تاکید بر اینکه امیدواریم وزارت ارشاد رویه خود را در برابر رسانه‌های توهین کننده به مقدسات اصلاح کند، گفت: البته این امرشاید امیدی محال باشد.

وی با تاکید بر ضرورت ورود قوه قضاییه به عنوان مدعی‌العموم در این شرایط، خاطرنشان کرد: بر اساس قانون در چنین شرایطی دادستان کل می‌تواند به عنوان مدعی‌العموم در برابر حمایت‌کنندگان از توهین‌کنندگان به مقدسات وارد شود.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها