امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140243
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز در نشست خبری که با همتای عراقی‌اش در ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز در نشست خبری که با همتای عراقی‌اش در وزارت کشور برگزار شد، به تشریح این دیدار پرداخت و گفت:‌ ما در این دیدار مسائل مختلف امنیتی و انتظامی را بررسی کردیم، همچنین ایران آمادگی دارد تا تجربیات خود را در زمینه‌های مختلف در سطح ملی و منطقه‌ای به عراق ارائه دهد.

وی ادامه داد:‌ از مردم عراق به دلیل پذیرایی خوبی که از زوار ایرانی در ایام اربعین داشتند تشکر می‌کنیم و برنامه‌ریزی کردیم تا d="618_7" style="background:#ffd700;">کارگروه مشترکی برای خدمت‌رسانی به زوار ایرانی داشته باشیم.

وزیر کشور با بیان اینکه امینت عراق را امنیت ایران می‌دانیم، تصریح کرد:‌ همکاری با دولت عراق را جزو وظایف دینی و اسلامی خود می‌دانیم و امیدواریم این همکاری‌ها ادامه داشته باشد.

رحمانی فضلی ادامه داد:  اگر به جمع‌بندی برسیم سال بعد کل مسیر کربلا تا نجف را که حدود 85 کیلومتر است به 6 استان کشورمان واگذار کنیم تا هر استان 5 کیلومتر را بر عهده بگیرد تا بتوانیم امکانات و کمک‌ها و خدمات رسانی بهتری به زوار داشته باشیم که این امر بستگی به توافق دو کشور دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها