امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140257
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در گفت‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با انتقاد از ...

سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در گفت‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با انتقاد از برنامه‌ های اقتصادی دولت و ادامه‌دار بودن تورم، گفت: برنامه‌های بسیاری توسط دولت برای پایان رکود اقتصادی و تورم صورت می‌گیرد که بیشتر برای مردم جنبه سرگرمی دارد و مردم را از دغدغه‌های خود دور می‌کند.

وی برخی از اقدامات دولت را مصداق شعارزدگی و فعالیت‌های سطحی و نمایشی برشمرد و ابراز تاسف کرد که دولت برنامه درستی ندارد و اگر برنامه درستی داشته باشد مردم از این برنامه‌ها استقبال می‌کنند.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت‌وگوی خود با فارس، به همایش اخیر اصلاح‌طلبان اشاره کرد و اظهار داشت: من همه اصلاح طلبان را طرفدار فتنه نمی‌دانم و بین دیدگاه‌های آنها فاصله قائلم زیرا برخی از اصلاح‌طلبان معتدل و در راستای نظام مقدس جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند.

عبادی با اشاره به عدم حضور دولتمردان در همایش اصلاح‌طلبان، این مسئله را نشانه عدم حمایت دولت از فتنه‌گران دانست و یادآور شد: ما از فتنه سال 88 خاطره خوبی نداریم.

این نماینده مردم در خانه ملت با بیان اینکه برخی اصلاح‌طلبان که طرفدار فتنه هستند، به عرصه انتخابات راه پیدا کرده‌ اما امروز اپوزیسیون نظام هستند، خاطرنشان کرد: این درحالی است که برخی دیگر از اصلاح‌طلبان در مسیر ولایت گام برمی‌دارند که این اقدام مثبتی است و مردم هم خوب و بد را تشخیص می‌دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها