امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140258
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به همایش اصلاح ...

فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به همایش اصلاح طلبان که روز 25 دی با رویکرد حمایت از فتنه‌گران برگزار شده بود، گفت: قطعاً مسائلی از جمله آزادی و رفع حصر از فتنه گران مورد مطالبه مردم ما نیست بلکه مردم ما امروز به دنبال مسائلی از جمله عملی شدن وعده‌های رئیس جمهور هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه در همایش اصلاح طلبان توجهی به مسائل اقتصادی و فرهنگی مردم نشده بود گفت: در همایش اصلاح طلبان کمترین اشاره‌ای به مسائل و مشکلات اصلی جامعه و مردم نشد و صرفاً یک سری مباحث شعاری سیاسی ساختارشکنانه مطرح شد که نشان می‌دهد اصلاح طلبان همچنان در شرایط عدم بلوغ سیاسی هستند و روند بریدگی و انقطاع آنان از جامعه و مردم ادامه دارد.
آلیا تصریح کرد:‌ اصلاح طلبان امتحان خود را در گذشته پس داده‌اند. آنها هیچوقت دنبال مسائل مهمی از جمله مسائل اقتصادی، اجتماعی، مذهبی مردم نبوده‌اند و همیشه به دنبال شعارهای ساختارشکنانه‌ای بودند تا از حمایت غربی‌ها بهره‌مند باشند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به برخی اظهارت اصلاح‌طلبان در همایش مذکور درباره قانون انتخابات گفت: افراطی‌های اردوگاه اصلاح طلبی همواره به دنبال تضعیف جایگاه شورای نگهبان و همچنین نظارت استصوابی این شورا بودند و هستند.

آلیا با بیان اینکه اصلاح‌طلبان قانون را قبول ندارند تصریح کرد:‌ آنها در تلاش‌اند تا با حمله به بحث نظارت استصوابی شورای نگهبان راه گریزیی برای ورود به عرصه اتنخابات بدون پاسخگویی به شورای نگهبان پیدا کنند.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها