امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140271
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
آیت‌الله عباس کعبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به انتشار کاریکاتور موهن به ساحت پیامبر اکرم(ص) اظهار کرد: حادثه ...

آیت‌الله عباس کعبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به انتشار کاریکاتور موهن به ساحت پیامبر اکرم(ص) اظهار کرد: حادثه تاسف‌بار اهانت به رسول خدا(ص) توسط نشریه فرانسوی پروژه صهیونیست‌ ها برای موج جدید اسلام‌ستیزی، اسلام هراسی و ترویج تنفر مذهبی است.

وی با بیان اینکه اهانت به رسول خدا(ص) برنامه سازماندهی شده است،‌گفت: پیش از این کاریکاتورهای منتشر شده اقدام عده‌ای خودسر در اروپا یا آمریکا بود، امروز به طور رسمی با پشتیبانی و مدیریت صهیونیسم و حمایت دولت‌های غربی این اتفاق می‌افتد.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: این اقدام اهانت به اسلام و پیامبر اکرم(ص) و توهین به مقدسات یک‌میلیارد و 400 میلیون نفر مسلمان است و در نهایت تروریسم را تشدید می‌کند و در حقیقت در میدان تروریسم بازی کردن است.

وی با اشاره به اثرات این اقدام در اذهان مسلمانان گفت: با این اقدام مسلمانان چهره ضد اسلام حکومت‌های غربی و چهره‌های ضد حقوق بشری کشورهای غربی را بیش از گذشته شناختند.

کعبی یادآور شد: با چنین اقداماتی که حقوق اقلیت‌های مذهبی و مسلمانان در مساجد و اماکن مذهبی نادیده گرفته می‌شود و به جان، مال و ناموس مسلمانان می‌افتند، چهره ضد انسانی غرب مدعی حقوق بشر بیشتر آشکار شده و سبب معرفی بیشتر اسلام می‌شود.

 وی یادآور شد: سازمان‌ها، نهادها و انسان‌های آزادیخواه در غرب به دلیل این اقدامات نژادپرستانه و تعصب‌آمیز که پشت پرده آن صهیونیسم است، کمپینگ‌های ضد صهیونیسم و ضد تبعیض نژادی برای حمایت از اسلام و مسلمانان تشکیل می‌دهند.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: این اقدام آنها سبب معرفی بیشتر اسلام خواهد شد، باید بدانند که کار بسیار اشتباهی انجام می‌دهند و در میدان خطرناکی بازی می‌کند، زیرا بازی با مقدسات شوخی‌بردار نیست و تهدید امنیتی و هویتی برای تمدن غربی است.

وی یادآور شد: ترویج توهین به پیامبر اکرم(ص) با پوشش آزادی پوشالی بودن تمدن غربی را نشان می‌دهد و معلوم می‌شود که آنها با تنگ‌نظری و کینه‌توزی مدارای مذهبی خود را از دست دادند و به جای مدارای مذهبی خشونت و ترور را می‌خواهند ترویج کنند.

انتهای پیام/78003/صا30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها