امروز : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 25
۰۳:۴۲
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140278
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 65
رضا صابری نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره تیتر یک ...

رضا صابری نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره تیتر یک هفته گذشته روزنامه «مردم امروز» در حمایت از هتاکی روزنامه «شارلی ابدو» نسبت به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام(ص)، گفت: وظیفه ذاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دفاع از ارزش‌ها و مقدسات دینی مردم است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: وقتی روزنامه‌ای این مقدار به خود جرأت می‌دهد که از توهین‌کنندگان به پیامبر بزرگوار اسلام(ص) حمایت کند در حقیقت بر ضد آزادی عمل کرده، درحالی که یکی از ضرورت‌های آزادی پایبندی به ارزش‌های دینی جوامع است.

صابری اقدام روزنامه «مردم امروز» را در حمایت از کمپین حمایت از توهین به پیامبر اعظم (ص) را عملی ضدارزش‌های انسانی و آزادی‌های مشروع برشمرد و گفت: وزارت ارشاد موظف است نسبت به جایگاه این روزنامه تجدیدنظر کند.

نماینده مردم آزادشهر در مجلس با اشاره به فاصله داشتن برخی حرکت‌های وزارت ارشاد با مطالبات مردمی، بیان داشت: اگر وزارت ارشاد با حرکت‌های توهین‌آمیزی از نوع اقدام روزنامه «مردم امروز» مقابله نکند مردم نسبت به این کوتاهی‌ها بی‌تفاوت نبوده و اجازه تکرار آن را به رسانه‌ها نمی‌دهند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار