امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140280
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اقدامات اجرایی برای حل مشکل صدور سندهای مالکیت خانه‌های مردم میانه با پیگیری مخبر ...

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اقدامات اجرایی برای حل مشکل صدور سندهای مالکیت خانه‌های مردم میانه با پیگیری مخبر ریاست ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی آغاز گردید.
انتقال اسناد ملکیت 6 هزار عرصه واحد مسکونی که متعلق به ستاد اجرایی فرمان امام خمینی بود با تشکیل شش هزار پرونده مستقل به صورت رایگان به مالکان مردمی صورت می پذیرد. این روند که با اهدای 5 سند به صورت نمادین به مالکان مردمی طی مراسمی تحت عنوان «کرامت ولایت» طی دو روز گذشته انجام شد تا شش ماه آینده به طول خواهد انجامید.

بنیاد برکت که از زیر مجموعه های این ستاد می باشد نیز با رویکرد توانمندسازی اقتصادی مناطق محروم در استان آذربایجان شرقی با سرمایه گذاری 238 میلیارد ریال اعتبار در شهرهای تبریز، بستان آباد، مراغه و صوفیان نسبت به توسعه کارآفرینی و اشتغال زایی در این استان وارد عمل شده است. احداث 23 مدرسه با 126 کلاس در شهرهای اسکو، اهر، بستان آباد، هریس، ورزقان، تبریز، عجب شیر و مراغه با 47 میلیارد ریال اعتبار و احداث 26 مسجد در شهرهای اهر، ورزقان، هریس و چاراویماق با 32 میلیارد ریال اعتبار نیز از دیگر اقدامات این ستاد در آذربایجان شرقی است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها