امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140281
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
حسین نجابت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد ترویج حمایت از ...

حسین نجابت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد ترویج حمایت از نشریه هتاک & laquo;شارلی ابدو» در یکی از روزنامه‌های داخلی، گفت: وزارت ارشاد باید با این اقدام برخورد کند.

وی با اشاره به لزوم اتخاذ مواضع شفاف از سوی رسانه‌های کشورمان در فضای متشنج و درهم ریخته بین‌المللی، اظهار داشت: بی شک نمی‌توان اقدام روزنامه «مردم امروز» را به حساب قصور و یا بی‌تجربگی دست‌اندرکاران آن گذاشت، زیرا همه آنان روزنامه‌نگاران باسابقه هستند.

نجابت با انتقاد از برخورد ضعیف وزارت ارشاد با روزنامه یاد شده، گفت: اگر این وزارتخانه به وظیفه قانونی خود در قبال روزنامه امروز عمل کند، شاهد تکرار این موارد نخواهیم بود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس اقدام روزنامه مردم امروز در انتشار نقل قولی از هنرپیشه هالیوودی در حمایت از نشریه هتاک «شارلی ابدو» را ادامه خط تغییر حساسیت‌ها و استانداردهای فرهنگی ایرانیان خواند و افزود: وزارت ارشاد باید رسانه‌ها را مدیریت کند و با متخلفان برخورد قاطع صورت دهد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها