امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140286
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
حجت‌الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

حجت‌الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; < /a>، با اشاره به اقدام توهین‌آمیز روزنامه «مردم امروز» در انتشار تیتر «من شارلی هستم»، اظهار داشت: هیأت نظارت بر مطبوعات موظف است موضوع اهانت روزنامه «مردم امروز» به پیامبر اکرم (ص) و تیتری که این روزنامه هفته گذشته منتشر کرده بود را از نظر قانونی به طور جدی پیگیری و با این روزنامه برخورد کند.

وی افزود: هفته گذشته 80 نفر از نمایندگان مجلس در تذکری به وزیر ارشاد موضوع لزوم برخورد جدی با روزنامه «مردم امروز» را مورد تأکید قرار دادند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس بر همین اساس یادآور شد: در صورت تشخیص هیأت نظارت بر مطبوعات باید این روزنامه به دادگاه معرفی شود. چرا که این توهین به پیامبراکرم (ص) بوده و پذیرفتنی نیست.

سالک همچنین تصریح کرد: اقدام روزنامه «مردم امروز» توهین به رسول اکرم (ص) بود و به هیچ وجه برخورد تبعیض‌آمیز با رسانه‌ها و مطبوعات پذیرفتنی نیست؛ عدالت و قانون باید در برخورد با رسانه‌ها و مطبوعات توسط وزارت ارشاد و معاونت مطبوعاتی این وزارتخانه در نظر گرفته شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: توهین به پیامبر اکرم (ص) با دادن تنها یک تذکر قابل تحمل نیست و نیازمند برخورد قاطع است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

آخرین اخبار
پربازدید ها