امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140287
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمیدرضاترقی رئیس مرکز بین الملل حزب موتلفه اسلامی در دیدار با کانگ سام هیون سفیر جدید کره ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمیدرضاترقی رئیس مرکز بین الملل حزب موتلفه اسلامی در دیدار با کانگ سام هیون سفیر جدید کره شمالی در ایران با اشاره به روابط خوب دو کشور اظهار داشت: ایرانیان هیچگاه کمک های کره شمالی را فراموش نمی کنند.
وی افزود: مقاومت مردم کره شمالی در مقابل فشارها، تحریم ها، و تهدید ها در مقابل استکبار و به خصوص آمریکا را ستایش می‌کنیم و شیوه مقاومت شما در مقابل زیاده خواهی های آمریکایی ها می تواند الگوی کشورهای جبهه مقاومت باشد.

ترقی تصریح کرد: حزب کارگر کره شمالی در این کشور توانسته روحیه جمع گرایی، استقامت و پایداری در برابر مشکلات و مصرف کم و اقتصاد مقاومتی را به مردم اش آموزش دهد تا ملت کره بتواند در برابر تهدید ها و تحریم های خارجی بایستد و مقاومت کند.

رئیس مرکز بین الملل حزب موتلفه اسلامی خاطر نشان کرد: اقتدار نظامی امروز کره مدیون رهبر فقید این کشور است که این سیاست امروز باید با اقتدار اقتصادی و فرهنگی تکمیل شود.

وی افزود: ما آمادگی کمک برای تقویت اقتدار اقتصادی و فرهنگی کره را داریم و در آینده ای که امکان دارد اصطکاک میان آمریکا و کشورهای آسیای جنوب شرقی افزایش یابد در کنار مردم کره شمالی خواهیم بود.

ترقی تاکید کرد: جبهه مقاومت اسلامی در منطقه خاورمیانه توفیقات خوبی در مقابل سیاست های آمریکا و تهدیدات تکفیری ها و تروریست ها داشته است و توانسته نفوذ آمریکا را در منطقه کاهش دهد.

رئیس مرکز بین الملل حزب موتلفه اسلامی خاطر نشان کرد: اگر کره بتواند جلوی نفوذ آمریکا را در منطقه آسیای جنوب شرقی را بگیرد آمریکایی ها باید تجهیزات خود را جمع کرده و به کشور خود برگردند.

وی افزود: ما آماده ایم تا با انتقال تجربیات بتوانیم جبهه ای پایدار و مستحکم را در کل آسیا علیه سلطه غربی ها و به خصوص آمریکا به وجود آوریم.

همچنین در این دیدار سفیر جدید کره شمالی در ایران ضمن تاکید بر استحکام روابط دو کشور ایران و کره شمالی خواستار تقویت روابط دو حزب موتلفه اسلامی و حزب کارگر کره شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها