امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140289
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در ابتدای جلسه صبح امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام، با ابراز تأسف ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در ابتدای جلسه صبح امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام، با ابراز تأسف عمیق از تبلیغات سوء برخی کشورهای غربی در مورد اسلام و تشدید القائات سوء اسلام‌هراسی در جهان گفت: اقدامات نابجای گروهک‌های تروریستی تکفیری در جهان که به اسم دروغین اسلام صورت می‌گیرد، محکوم است و نباید این اقدامات تروریستی که سابقه طولانی کشتار مسلمانان در منطقه را دارد، به پای اسلام نوشته شود.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به سوابق ننگین و طولانی تروریسم دولتی توسط رژیم اشغالگر قدس علیه مسلمانان به ویژه مردم مظلوم غزه، لبنان و فلسطین اشاره کرد و گفت: جای تأسف است که برخی غربی‌ها، چشم بر جنایات صهیونیست‌ها علیه مسلمانان بسته و به جای محکومیت آنها و هشدار و صهیونیسم هراسی در دنیا، علیه مسلمانان که سالهاست خود قربانی گروهک‌های تروریستی تکفیری مورد حمایت آنان در منطقه به ویژه سوریه، عراق و افغانستان هستند، اقدام می‌کنند.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ابراز امیدواری کرد عقلا، اندیشمندان و بزرگان آزاده در غرب اجازه ندهند، اقدامات تروریستی مشتی گروهک‌های تکفیری که نام اسلام را بدنام کرده‌اند به پای دین رحمت و صلح، اسلام نوشته شود و همه کشورها، اعم از مسلمان و غیرمسلمان با همه اشکال تروریسم در جهان متحد و مبارزه جدی صورت گیرد.

در ادامه جلسه، با توجه به سیاسی شدن نوسانات بهای نفت در جهان، ابراز امیدواری شد که سیاست‌های اقتصادی کشور به سمت و سویی برود که وابستگی بودجه کل کشور به درآمدهای نفتی به تدریج کاهش یافته و به طور کامل قطع شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها