امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140294
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 70
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اتحادیه مطبوعات محلی کشور به دنبال  اقدام هتاکانه مجله فکاهی «شارلی ابدو» در ...

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اتحادیه مطبوعات محلی کشور به دنبال  اقدام هتاکانه مجله فکاهی «شارلی ابدو» در اهانت به ساحت پیامبر اکرم(ص) بیانیه‌ای در محکومیت این اقدام صادر کرد که متن کامل آن به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

بی گمان سابقه حمایت غرب از تروریسم در خاورمیانه بر کسی پوشیده نیست. استکبار جهانی با ایجاد تفرقه و از بین بردن توانائی‌های ملل مسلمان و از همه مهمتر بهانه جویی برای دخالت در منطقه تاکنون از هیچ کوششی دریغ نکرده است، اکنون که ویروس خطرناک تروریسم آنان را سخت تهدید می‌کند، به جای اینکه از گذشته سیاه خود پند بگیرند، رویه خلاف دیگری را در پیش گرفته‌اند که قطعاً بار دیگر آنان را با عواقب دشواری روبرو خواهد ساخت.

اینک که عوارض ویروس خطرناک تروریسم به اروپا نیز سرایت کرده ، سردمداران استکبار حاضر به پذیرش مسئولیت جرثومه‌های تروریستی دست پرورده خود نیستند و در حرکتی مزدورانه، تروریسم را به عموم مسلمانان نسبت داده و گروه‌های تکفیری را به عنوان نماد بیش از یک میلیارد مسلمان معرفی می‌کنند و با این کارخودقصد دارند هم حامیان غربی تروریسم و هم مزدوران آنهارا از زیر علامت سوال خارج کرده و در مقابل، اسلام ستیزی را همچنان در دستور کار خود قرار دهند.

اتحادیه مطبوعات محلی استان‌های کشور ضمن محکوم کردن اقدام موهن نشریه فرانسوی «شارلی ابدو » در انتشار کاریکاتور علیه پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی(ص),  این عمل را به دور از عقل و منطق و گامی در جهت اسلام هراسی، و خدشه وارد کردن به وحدت امت اسلامی می‌داند.

بی‌شک خشونت و افراط‌گرایی افسار گسیخته در هر جا و از سوی هرجریانی مذموم، نکوهیده و غیر قابل دفاع است، همانگونه که از جرم اهانت یک نشریه به مبانی دین مبین اسلام و پیامبر اعظمش (ص) هم نمی‌توان گذشت. اتحادیه مطبوعات محلی استان‌های کشور به دور از هیاهوی رسانه‌ای باور دارد به همان اندازه که ترور فیزیکی محکوم است ترور عقیدتی و اعتقادی نیز محکوم است.

این اتحادیه ضمن محکوم کردن موضع گیری دوگانه غرب در برخورد با پدیده تروریسم ،از عموم نشریات محلی استان‌های کشور انتظار دارد در تحلیل و بررسی اینگونه حوادث با علم به پیچیدگی‌های طراحی غرب علیه دنیای اسلام، اهداف ظاهری و باطنی آن را لحاظ کرده و به جامعه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نمایند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار